גם בישראל: HTC One X ו-Motorola RAZR מקבלים אנדרואיד 4.0.4 בעדכון OTA

| יום שישי, 10 באוגוסט 2012, 21:01 | סלולר

בשבוע שעבר דיווחנו לכם כי לקוחות AT&T האוחזים במכשיר ה-HTC One X החלו לקבל את עדכון התוכנה שמשדרג את גרסת אנדרואיד ל-4.0.4 הכוללת בעיקר תיקוני באגים קלים ושיפורי יציבות למערכת ההפעלה. במהלך השבוע האחרון דיווחנו לכם גם כי HTC שוקדת על שדרוג ממש המשתמש HTC Sense לגרסה 4.1 המשפר משמעותית את ביצועי המכשיר, החל מהעלמת לאגים ועד לשיפור משמעותי בחיי הסוללה. ובכן, החל מהערב העדכון זמין להורדה באופן גלובאלי – עם אנדרואיד 4.0.4 וממשק Sense 4.1 – בעבור כל מכשיר One X שלא נרכש דרך מפעילה סלולרית.

עדכון (23:00) – נראה שרק המכשירים האירופאים זוכים לקבל את העדכון בסבב הזה. מועד העדכון למכשירים האסייתים לא ידוע בשלב זה. כך תדעו אם מכשירכם אירופאי או אסייתי: הגדרות > אודות הטלפון > נתוני תוכנה > התבוננו ב"מספר תוכנה", אם כלול בו המספר 401 – מכשירכם אירופאי, אם כלול בו המספר 707 – מכשירכם אסייתי ואינו כלול בסבב העדכונים הנוכחי.

כך קורה היום גם עם מכשיר ה-RAZR של מוטורולה בגרסה הבינלאומית שלו (ואף עם גרסת ה-MAXX). לאחר המתנה ארוכה, גם הוא מקבל את גרסה 4.0.4 של אנדרואיד וכמה שיפורים לממשק המשתמש כפי שהציגה מוטורולה לפני כשלושה חודשים.

כך תבצעו את העדכון (בשני המכשירים): הגדרות מערכת > אודות הטלפון > עדכוני תוכנה
חשוב לציין כי את העדכון יש להוריד דרך רשת WiFi יציבה ולהתקינו כשהסוללה טעונה במלואה.

לא קיבלתם את העדכון? עוד קצת סבלנות, מדובר בתהליך שהחל היום ועשוי ולארוך עוד מספר ימים עד שיגיע לכלל האוחזים במכשיר.

קיבלתם את העדכון? ספרו לנו בתגובות.

לחצו על LIKE לגאדג'טי ותקבלו את כל חדשות הטכנולוגיה ישירות לפייסבוק

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות