מקבוק נטבוק: MacBook Air יוצג באירוע הקרוב של אפל בגרסאות 13.3 ו- 11.6 אינץ’ חדשות?

בעודנו מתקרבים לאירוע הבא של אפל, שייערך ביום רביעי הקרוב (ה- 20.10.10) תחת הכותרת “Back to the Mac” (“חזרה למק” בתרגום חופשי), מתגברת חרושת השמועות, כאשר במרכזה נמצא ה-MacBook Air שלא זכה לעדכון כבר זמן רב. מקורות מדווחים כי ה-MacBook Air יהפוך לתת סדרה משלו עם שני דגמים: הראשון יהיה השדרוג המיוחל של הדגם הנוכחי, עם מסך בגודל זהה של 13.3 אינץ’, והדגם השני הצפוי להתווסף לסדרה יהיה בגודל 11.6 אינץ’, כאשר מייד עולה התהייה האם מדובר בסוג של מקבוק-נטבוק.

האתר CultOfMac, שחשף את הפרטים, מדווח על שני מפרטים אפשריים, אשר במרכזם שני מעבדים שונים. הראשון כולל מעבד 2.1Ghz עם זיכרון פנימי 2GB RAM, בעוד השני כולל מעבד 2.4Ghz עם 4GB RAM, ככל הנראה מסדרת ה-Core i לאולטרה-ניידים. שני המפרטים יגיעו עם כונני SSD, דבר שמנוצל לטובת העלאה מהירה ביותר של מערכת ההפעלה. מבחינת עיצוב מסר המקור לאתר כי הוא לא כולל פינות מעוגלות, כי אם חדות יותר, בדומה ל-iPhone 4, ומבנה המחשבים יהיה כמובן Unibody.

ה-MacBook Air החדשים יגיעו עם משטח עקיבה מולטי-טאץ’ גדול יותר ולחיץ כמו במקבוק פרו, 2 חיבורי USB (אחד בכל צד), חיבור Display Port, חריץ SD, סוללה חזקה יותר בכ-50% (בין 8-10 שעות פעילות) ומאיץ גרפי NVIDIA GeForce 320M. המחיר של דגם ה-13.3 אינץ’ צפוי להית כ-$1,400, ושל דגם ה-11.6 אינץ’ $1,100, אם כי ישנו סיכוי לתג מחיר “נטבוקי” יותר לדגם הקטן – $999. את הפרטים המלאים והאמיתיים נדע בעוד יומיים. אנחנו כמובן נעדכן כאן בזמן האירוע!

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים