דיווח: HTC תייצר מכשיר סמארטפון מבוסס אנדרואיד בעבור Beats

| שבת, 1 בספטמבר 2012, 19:12 | סלולר

קרוב לוודאי שאם אחזתם במכשיר HTC מהשנה האחרונה, שמעתם גם על השותפות ההדוקה בין היצרנית הטיוואנית ל-Beats Audio האמריקאית שטכנולוגיות האודיו שלה מוטמעות במגוון רחב של מכשירי החברה. עד לא מזמן ולמשך תקופה קצרה יחסית, HTC היתה אפילו בעלת השליטה במותג הפופולארי, עד שזו החליטה למכור בחזרה את השליטה בו. למרות פירוק העסקה, HTC ממשיכה לייצר מכשירים עם טכנולוגיות האודיו של Beats ולאחרונה נודע שאף מעבר לכך – היא גם תייצר בעבורה מכשיר סמארטפון ייעודי, ללא כל מיתוג עצמי.

מקורות המקורבים לשתי החברות מסרו לאתר BGR מידע מעניין לפיו HTC ו-Beats עובדות כבר זמן מה על פיתוח מכשיר סמארטפון מבוסס אנדרואיד שישים דגש על מולטימדיה, אך בעיקר על מוזיקה. עוד נמסר כי HTC נתבקשה לתכנן ולעצב ממשק משתמש ייחודי למכשיר – Beats UI – שיבדל אותו מיתר מכשירי האנדרואיד. המקור הוסיף וציין כי מדובר בהשקעה עצמאית של Beats ולכן לא יהיה על המכשיר מיתוג של HTC – "זה יהיה מכשיר Beats אמיתי".

באותו דיווח נמסר כי Beats מתכננת לייצר מוצרי מולטימדיה נוספים במטרה להתחרות בלא אחרת מאשר אפל. כך למשל בכוונתה של החברה להשיק יחד עם סמסונג טלויזיה חכמה שתתחרה ב-Apple TV ובשירותי הקצה הנוספים שהיא מציעה. אם לא די בכך, המקור מוסיף ומספר כי החברה עובדת על פיתוח מוצר תחת שם הקוד Daisy שיציע שירות הזרמת מדיה דומה לזה שמציעה אפל עם iTunes.

עד עתה סרבו סמסונג ו-HTC להגיב לדברים, כמו גם Beats בעצמה. מה דעתכם? האם מוצריה העתידיים של Beats עשויים לקדם אותה בתעשיה או שאולי מדובר בגימיק שיניב כמה מאות אלפי דולרים?

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות