לפני ההכרזה: אפל רומזת על שינוי גודל המסך ב-iPhone 5

אפל צפויה להכריז ביום רביעי הקרוב (12.9) על סמארטפון ה-iPhone 5, גרסתו החדשה של הסלולרי האגדי, ובעולם הטכנולוגיה הדעות חלוקות לגבי מידת השינוי שהחברה תציג במכשיר. אולם לגבי גודל המסך של האייפון 5 נדמה שכולם מסכימים, הוא יגדל לאזור ה-4 אינץ'. השינוי אולי לא נשמע כזה משמעות מ-3.5 אינץ', אבל ההשלכות שלו יהיו מקצה לקצה. יחס המסך כנראה יהיה שונה, מה שידרוש התאמה של האפליקציות ורזולוציית מערכת ההפעלה. למרות הכל, זהו שינוי מחייב שאפל צריכה לבצע, בגלל שליד מכשירי ה-4.3 אינץ' ומעלה האייפון מתחיל להיראות כמו צעצוע.

אם אתם זקוקים להוכחה נוספת לשינוי גודל המסך של האייפון הבא, אז כנראה שאפל רוצה להכין אתכם עם רמז מעניין. השבוע החלה החברה להתארגן לאירוע שיערך במרכז ירבה בואנה בסן פרנסיסקו, ומקמה שלט חוצות ענק על המבנה שאף אחד לא יפספס את מיקום אירוע ההשקה. במבט ראשון השלט העצום נראה כמו צירוף של צבעים רנדומליים עם הלוגו של התפוח, אבל כפי שגילה אתר Cult of Macpreserve מבט מעמיק יותר חושף רמז למסך גבוה יותר באייפון הבא. הצבעים הם למעשה מתיחות של האייקונים לאפליקציות המובנות במכשיר, כאשר כיווצו את התמונה ניתן לראות זאת בבירור (למטה).

אנחנו לא מאמינים שאפל תוותר על צורת האייקונים המסורתית שלה ותתחיל למתוח אותם לגובה בגלל יחס המסך המוארך יותר, אבל בהחלט אנו יכולים לצפות לאפליקיות במבנה קצת שונה עם התאמה לרזולוצייה גבוהה יותר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות