לפני שתחשבו לבטל את TouchWIZ: השמועות על אנדרואיד 4.2 מזויפות

| יום שני, 8 באוקטובר 2012, 09:40 | כללי

במהלך הימים האחרונים פרסמנו כאן באתר לא מעט שמועות על אנדרואיד 4.2 ועל שינוי תפיסתה של גוגל בכל הנוגע למכשירי הנקסוס. ובכן, לפנות בוקר דיווח אתר Android and Me, ממנו הגיעו “השמועות האמינות” בתחילה, כי הן כולן מזויפות. החל מ-Project Roadrunner ועד ל-Customization Center, כל אלו הן פרי דמיונו של גולש בכינוי Hoaxer שהחליט לקחת את החלומות שלו צעד אחד קדימה ולהדליפם כשמועות אודות הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה אנדרואיד.

שעות לפני הפרסום בדבר זיוף השמועות, כתב דן מוריל (אחד ממפתחי מערכת ההפעלה אנדרואיד) בעמוד הגוגל פלוס שלו, שהוא משועשע מקריאת “אתרי השמועות”. אפשר לומר שזו גם הסיבה בגינה החלו כתבי אתר Android and Me לחשוד ולחקור על מקורן של השמועות. מי ששם לבסוף את הקץ לשמועות היה Hoaxer עצמו בתגובה שכתב באתר Android Police.

בתגובתו, Hoaxer מדגיש כי ישנם דיווחים ושמועות שהוא לא המקור להם ולכן גם לא ניתן לקבוע שהם מזויפים. אז הנה אנחנו חוזרים לנקודת ההתחלה, וזה כל מה שידוע לנו כרגע: גוגל תשיק השנה כמה מכשירי נקסוס מכמה יצרניות, חברת LG תהיה אחת מהן ואנדרואיד 4.2 היא ככל הנראה השחרור הבא של מערכת ההפעלה.

תודה לאלכס וינשטיין על הדיווח המהיר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות