צפו: הפרסומת החדשה של Halo 4 מהמפיק של “מועדון קרב”

| שבת, 20 באוקטובר 2012, 17:02 | משחקים

גם אם אף פעם לא שיחקתם באחד ממשחקי Halo, שווה לפנות שתי דקות ולראות כמה רחוק חברת מיקרוסופט הלכה כדי לחזק את ההשקה של המשחק הפופולרי. כידוע, לא כל חברת פיתוח יכולה להרשות לעצמה להשיק פרסומת מושקעת (עם שחקנים אמיתיים ואפקטים הוליוודיים) ואולי בדיוק בגלל זה מיקרוסופט החליטה לרתום שני שמות גדולים ממרכז תעשיית הקולנוע של ארצות הברית – המפיק דייויד פינצ’ר (“מועדון קרב”, “הרשת החברתית”) ואשף האפקטים המיוחדים טים מילר (“סקוט פילגרים”, “הנערה עם קעקוע הדרקון”) ולהראות שמדובר בהפקה בסדר גודל שכבר נדיר למצוא היום.

הקדימון מצליח להעביר בזמן קצר את ההיסטוריה של הדמות האיקונית Master Chief ומבהיר שבמשחק הבא מצפה לנו אויב חדש ומסוכן בהרבה ממה שראינו עד עכשיו. האויב המסתורי חודר למחשבותיו של Master Chief ודולה מהן את החולשות והפחדים – לאיזו מטרה? כנראה שנגלה בהמשך, אבל לפי איך שזה נראה עכשיו – העלילה של Halo מעולם לא היתה מעניינת ומסקרנת יותר.

YouTube Preview Image

בהתאם לציפיות שלנו, הפרסומת “עושה את העבודה” במובן שאנחנו כבר לא יכולים לחכות לשים את הידיים על המשחק – אבל אנחנו מתאפקים, כי כבר נוכחנו לדעת מה קרה למי שניסה לרמות ולהקדים את זמנו של המשחק – 6.11.12. נראה שמדובר בהפקה יוקרתית ואין ספק שמיקרוסופט הציבה רף חדש למשחקי AAA (משחקים בעלי תקציבי ענק) שרוצים להתבלט ולהגיע לקהל רחב בהרבה מאשר הגיימר הממוצע.

לכתבה המקורית ב-Gamex

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות