באג חושפת את מחירי ה-Xbox 360 ביבוא רשמי עם מגוון חבילות

| יום חמישי, 22 בנובמבר 2012, 11:46 | מקומי, משחקים, קונסולות

רשת באג חושפת היום את החבילות השונות לרכישת קונסולת המשחקים Xbox 360 מבית מיקרוסופט, אשר נוחתת כעת בישראל ביבוא רשמי ואחריות של היצרנית באיחור קל של 7 שנים. ההשקה הישראלית של ה-Xbox 360 מגיע לאחר ההכרזה של מנכ”ל מיקרוסופט בביקורו בישראל על תחילת מכירת הקונסולה בארץ. חברת באג משיקה מגוון מרשים ורב של חבילות, שאולי יתאימו כמעט לכל אחד אבל המחירים יהיו כנראה הבעיה העיקרית. באג מנסה להמתיק אותם (ומצליחה) עם מתנות שיכינו אתכם לפעילות מלאה מרגע הרכישה.

מרבית החבילות המושקות ברשת כוללות את בקר המצלמה Kinect, שילובים עם משחקים שונים וחודש מתנה של שירות Xbox Live. החבילה הבסיסית ביותר כוללת את דגם ה-4GB של ה-Xbox, ללא קינקט אבל תוכלו לבחור את אחד מבין המשחקים: HALO 3, KINECT SPORTS, GEARS OF WAR 2. שאר החבילות הנעות בטווחי מחירים 1,699 ש”ח ל-2,499 ש”ח, כאשר הראשונה כוללת את קונסולת ה-Xbox 360 בנפח 250GB, המשחקים Forza 4 ו-Skyrim חודש חינם ב-Xbox Live (שזמינה כעת בישראל). היקרה ביותר כוללת את קונסולת ה-Xbox 360 בנפח 250GB, בקר ה-Kinect ואת משחקי ה-Kinect Adventures, Sports ו-Dance Central 2.

אחת החבילות שאולי יפתו ביותר את הגיימרים ממותגת המשחק הפופולרי Halo 4, הכוללת קונסולת ה-Xbox 360 בנפח 320GB מעוצבת באווירת המשחק, זוג בקרים מעוצבים וכמובן את משחק ה-Halo 4 כל זאת במחיר של 2,199 ש”ח.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות