זמינה לרכישה: סוללת 6400mAh למכשיר ה-Galaxy Note II

המסך מושלם, המעבד עוצמתי, מערכת ההפעלה היא זו שאנחנו אוהבים, אבל הסוללה… היא זו שעשויה לקלקל הכל. יחד עם הגדלת המסכים והעצמת כוחם של המעבדים, כך ישנו גם צורך בסוללה גדולה ככל שניתן, כזו שתעניק לנו עוד כמה שעות שימוש ללא תהיות על מיקומו של שקע החשמל הקרוב. בעוד כלפי HTC מופנות ביקורות קשות בנושא, הסוללות שדווקא זוכות לאהדה הן אלו של מכשירי סמסונג. דוגמה קלאסית הוא מכשיר ה-Galaxy Note II שכפי שבדקנו, מסוגל באמצעות סוללת ה-3100mAh לספק עבודה רציפה לאורך יום שלם ברמת שימוש סטנדרטית.

בחברת Mugen Power חושבים ש-3100mAh זה לא מספיק ומציעים לאוחזים במכשיר ה-Galaxy Note II לרכוש סוללה חלופית בעלת קיבולת של 6400mAh – כפולה בכוחה מהסוללה המקורית שמספקת סמסונג יחד עם המכשיר. מי שיהיה מעוניין בסוללה העוצמתית שתוכל לספק הרבה יותר שעות עבודה או עבודה מאומצת יותר למשך כמה שעות, ייאלץ להיפרד מפרופילו הדקיק של המכשיר (9.4 מ”מ) וממשקלו הזעיר יחסית (183 גרם) שכן הסוללה עבה וכבדה יותר מהמקורית. החברה לא מסרה פרטים על מימדה של הסוללה, אך אנו משערים שהתוצאה לא תהיה נוראה כל-כך בעבור מי שמאד חשוב לו אורך החיים של המכשיר.

יחד עם הסוללה, מספקת החברה גם מכסה בגודל תואם העשוי כולו מאותה תערובת פלסטיק-פוליקרבונט ממנה עשוי גוף המכשיר עצמו. בניגוד לשאלת המימדים הפיזיים, שאלה שדווקא כן מקבלת תשובה רשמית מדף המוצר נוגעת להימצאותה של אנטנת ה-NFC על מכסה הסוללה. ב-Galaxy Note II כזכור, ממוקמת אנטנת ה-Near Field Communication על מכסה הסוללה המקורי, כך שחסרונו ישבית לגמרי את אפשרות התקשורת אל מול מכשירים תומכים אחרים – אולם בחברת Mugen Power מדגישים שהמכסה התואם מכיל את האנטנה.

מחירה של הסוללה 99 דולרים 90 דולרים (כ-345 שקלים) ומי מכם שיהיה מעוניין לרכוש אותה ישמח ודאי לדעת שהמשלוח לישראל הינו ללא תשלום נוסף. מועד תחילת המשלוחים הוא ה-21 בדצמבר, אז כנראה נקבל גם תשובה לשאלה עד כמה כבד יהיה לנו בכיס.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים