אפליקציית YouTube ל-iOS זמינה גם ל-iPad ומוסיפה תמיכה ב-AirPlay ובמסך ה-iPhone 5

| יום חמישי, 6 בדצמבר 2012, 14:05 | אפליקציות אפל, טאבלטים

אפליקציית YouTube זמינה כעת גם בגרסה ל-iPad, כשלושה חודשים לאחר שגוגל השיקה גרסה משלה לאייפון בעקבות הסרת האפליקציה המובנת בגרסת מערכת ההפעלה iOS 6. לצד השקת הגרסה המיוחלת לאייפד, אפליקציית YouTube המעודכנת מוסיפה תמיכה במסך ה-iPhone 5 ובהזרמת וידאו באמצעות AirPlay.

להזכירכם, מסך האייפון 5 שונה בגודלו (4 אינץ') וביחסו (16:9) מדגמי האייפון הקודמים וכפשרה אפל שמה בכל אפליקציה מותאמת לו פסים שחורים למעלה ולמטה. כעת בגרסה החדשה של יוטיוב האפליקציה מוצגת על כל המסך ומכיוון שהפורט הטבעי של קטעי הוידאו גם כן 16:9 אז גם הם (אין יותר פסים שחורים למעלה ולמטה ולא צריך למתוח את התמונה).

התוספת החשובה השנייה ל-YouTube ב-iOS היא האפשרות להזרים וידאו ל-Apple TV ולמכשירים תומכים אחרים באמצעות טכנולוגית ה-AirPlay של אפל. תוכלו לשתף את הוידאו שאתם רואים ישירות למסך הטלוויזיה או שהסאונד יושמע מרמקולים חיצוניים. עוד הוסיפה גוגל יכולות בסיסיות לאפליקציה כמו: הוספה והסרה מרשימת ניגון, מעבר לוידאו אחר המופיע בתיאור הוידאו הנצפה והצגת מדריך לערוצים ביוטיוב על ידי לחיצה על הלוגו.

אפליקציית YouTube ל-iOS עם תמיכה באייפון ובאייפד משלימה היצע של כמעט כל שירותי גוגל בפלטפורמה של אפל, אך נעדרת אחת משמעותית עדיין נשארה – אפליקציית Maps רשמית.

להורדת האפליקציה (נדרש iOS 5 ומעלה)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות