פטנט חדש של סוני: בקר היברידי Dual Shock/Move שמתפצל לשניים

| יום חמישי, 6 בדצמבר 2012, 19:57 | משחקים, קונסולות

אם יש משהו שאף יצרנית קונסולות עדיין לא הצליחה לעשות זה לבנות את הבקר המושלם – גם בדור הנוכחי אנחנו צריכים לסבול מכפתורים לא מגיבים, עיצוב מוזר והרגשה תמידית שלא משנה איזה קונסולה יש ברשותנו – הבקר כנראה לא "מבין" אותנו כפי שבאמת רצינו. בתחילה חשבנו שאולי קינקט הוא הבקר המושלם אבל עד שלא נוכל להשתמש בו במשחקים כמו Black Ops II – הוא לא ממש ייחשב בתור אחד כזה. אז מאיפה תבוא הישועה?

פטנט חדש ומעניין למדי של סוני נחשף לאחרונה ברשת לאחר שאושר באופן רשמי: בקר היברידי, המיועד ככל הנראה לקונסולת ה-PlayStation 4, המשלב את יכולות ה-Dual Shock (כל הכפתורים שאנחנו מכירים) ואת אלה של ה-Move (יכולות זיהוי תנועה) ולא רק זה – הוא גם מתפצל לשניים. נראה גם שהבקר הייחודי יכלול מגנומטר ואקסלרומטר, המאפשרים יכולות זיהוי תנועה דומות לאלו שאנו מכירים מסמארטפונים, ובנוסף יגיע עם רמקול מובנה בדומה לבקר ה-Wii Remote. עוד נראה כי המערכת תוכל לזהות כאשר הבקר מפוצל, מה שמביא להרבה אפשרויות פיתוח והמון פוטנציאל.

למעשה מדובר אך ורק ברישום לפטנט ואי אפשר באמת לדעת אם הבקר החדשני יגיע ל-PlayStation 3, ל-PlayStation 4 או אם בכלל. נכון להיום סוני לא ביצעה שום הכרזה או התייחסות בנוגע לפטנט, כך שנצטרך להתאזר בסבלנות ולהמתין לפרטים נוספים.

לכתבה המקורית ב-Gamex

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות