גאדגט'י מסקר: NFC Task Launcher – כעת החיים הרבה יותר נוחים

zכולנו מכירים את הטקס הקבוע הזה ברגע שאנחנו נכנסים הביתה: מפעילים את קישוריות האינטרנט האלחוטי, מוודאים שהמכשיר לא במצב שקט, מגבירים את צלילי ההודעות וההתראות, מפעילים את הסנכרון, מכבים את ה-GPS וה-Bluetooth – נשמע סטנדרטי, אך מה הייתם אומרים אם באפשרותכם היה לבצע את כל הנ"ל בהינף של יד אחת ברגע הכניסה לבית? כאן בדיוק נכנסת לתמונה אפליקציית NFC Task Launcher שעתידה לפשט את הכל.

את טכנולוגית ה-NFC כולנו מכירים מזה זמן רב, בעיקר ככלי להתממשקות בין מכשירים שונים, אך אל לנו לשכוח כי ישנם גם מוצרי NFC אחרים בשוק שאנחנו יכולים לרתום לטובתנו. מוצרי ה-NFC מגיעים בשלל צורות וגדלים: החל ממדבקות פשוטות ועד לכרטיסים בגודל מלא. את כל אותם המוצרים אנחנו יכולים לתכנת כאוות נפשנו ולהגדיר אילו פעולות יתרחשו במכשיר בעת העברתו בסמוך למוצרי NFC.

NFC Task Launcher מאפשרת לנו ליצור "מודים" כאשר בכל אחד מהם ירוכז סט של פעולות. למשל, נוכל להגדיר מוד מיוחד לרכב שלנו שיכלול את הפעלתן של קישוריות ה-Bluetooth וה-GPS, אפליקציית הניווט ואף את הגברת עוצמת השמע במכשיר. מכאן השמים הם הגבול, NFC Task Launcher מעניקה לנו גישה כמעט לכל אפליקציה ושירות הנמצאים במכשיר, מה שמאפשר לנו ליצור משימות מגוונות המתאימות לנו באופן אישי. אם כל הפעולות הקיימות באפליקציה לא מספיקות לכם, NFC Task Launcher יודעת לעבוד גם עם אפליקציית Tasker המפורסמת שמעניקה שליטה עמוקה יותר בכל היבט במכשיר שלכם וזאת ללא הרשאות רוט. אם אין לנו צרכים מיוחדים, אפליקציית NFC Task Launcher מציעה כמה מודים מובנים ופופולרים כגון כניסה למשרד, כניסה לבית, לפני שינה ועוד שאותם נוכל לצרוב ישירות לתגי ה-NFC שלנו מבלי להגדיר באופן ידני את רשימת הפקודות.

9e97d__NFC-Task-Launcher-Android

לאחר שיצרנו את המודים השונים, ישנן מספר אופציות צריבה על תגי ה-NFC. הראשונה והפשוטה ביותר היא צריכה של מוד אחד על תג NFC כך שבכל פעם שנעביר את המכשיר שלנו בסמוך אליו, סט הפעולות שהגדרנו יופעל. האופציה השניה מאפשרת לצרוב בתג אחד שני מודים שונים שמתחלפים בכל פעם – שימושי מאוד כאשר רוצים ליצור תג אחד לכניסה ויציאה מהבית או לפני השינה והקימה בבוקר. כמו כן, יש לנו את האפשרות לייבא מידע מתג קיים או לערוך אותו ואופציית צריבה נוספת של מספר רב של תגים. בעדכון הגרסה האחרון הוסיפו מפתחי האפליקציה אופציה להגדיר פעולות ייחודיות לממשק המשתמש של סמסונג כדוגמת: Blocking Mode, Driving Mode ו-Power Saving מה שמעלה באלפי מונים את יעילותם של התגים.

NFC Task Launcher מאפשרת לנו בנוסף גישה לכל המודים שהכנו בעבר, אותם נוכל לצרוב בשנית או לערוך בעתיד. חשוב להדגיש כי מוצרי ה-NFC הם רב פעמיים וניתן לצרוב מספר פעמים על כל תג, כך שנוכל בכל פעם לשנות את התג בהתאם לצרכים המשתנים שלנו. עוד פיצ'ר נחמד שמגיע עם האפליקציה מתבטא ביכולת לראות כמה פעולות נעשו בסך הכל בשימוש הכולל בתגי ה-NFC וכפועל יוצא מכך לראות כמה זמן הצלחנו לחסוך.

nfcw

לאחר שימוש ארוך עם האפליקציה אנו חייבים לציין לטובה את הקלות בה ניתן להגדיר ולצרוב תגים שונים. הממשק מצוין ונוח להבנה וגם המשתמשים הפשוטים שבינינו יצליחו תוך דקות בודדות להכין ולצרוב תגים. בביתי מפוזרות מספר מדבקות NFC והן ללא ספק משמשות אותי מדי יום וחוסכות לא מעט זמן התעסקות עם המכשיר. השילוב של קלות השימוש והמחיר הזול של התגיות מאפשר לנו ליצור מערך קטן של תגי NFC שיכול לשדרג פלאים את חווית השימוש בסמארטפון. NFC Task Launcher היא ללא ספק אפליקציה ממולצת לכל מי שבבעלותו מכשיר עם שבב NFC מובנה. הורדה בחינם.

האם גם אתם משתמשים במוצרי NFC שונים? ספרו לנו.

לחצו על LIKE לגאדג'טי ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות