הדפדפן של BlackBerry 10 מנצח את הדפדפנים האחרים בשוק

blackberry-dev-alpha-b

מערכת ההפעלה BlackBerry 10 טרם הוכרזה אבל כבר זוכה להרבה הופעות נרחבות בציבור וכעת אנחנו מקבלים טעימה מיכולותיו של הדפדפן החדש. בשבוע שעבר דיווחנו על הבטחותיו של פרנק בולבן (Frank Boulben), מנהל השיווק הראשי של RIM, כי הדפדפן החדש של מערכת ההפעלה BlackBerry 10 יהיה הטוב ביותר מבין כל הדפדפנים האחרים בשוק המובייל – ומסתמן כי RIM אכן עומדת במילה שלה.

בשני קטעי וידאו חדשים נחשף נחשף בשנית מכשיר ה-BlackBerry 10 המסתורי, כשבשניהם אנו זוכים לקבל הצצה מעניינת למערכת ההפעלה החדשה ששמה דגש גדול על מחוות ולדפדפן החדש על יכולתיו המרשימות. בקטעי הוידאו ניתן לראות השוואה בביצועי הדפדפן בין מכשיר האייפון 5 החדש ומכשיר ה-HTC Windows Phone 8X כשמולם ניצב מכשיר ה-BlackBerry עם מערכת ההפעלה החדשה. מטרתם של המבחנים לבדוק את מערכת ההפעלה BlackBerry 10 מול Windows Phone 8 ו-iOS ועל פי התוצאות נראה כי ידה של מערכת ההפעלה BlackBerry 10 על העליונה.

חשוב להדגיש כי מכשיר ה-BlackBerry המוצג בוידאו טרם הוכרז וייתכן כי מדובר בגרסה ראשונית שלו, כך שהדגם הסופי עשוי להציג תוצאות טובות אף יותר.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YjBppA7qDd4[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=17t-_tr7UuU[/youtube]
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות