לראשונה בישראל: LG משיקה בישראל טלויזיית 84 אינץ’ ברזולוציית Ultra-HD

IMG_4862באולם קטן לצידי נחל הירקון בת”א, לא רחוק מהים, נפגשו אתמול בבוקר מספר עיתונאים, קבוצת ח.י. ושני דרום קוריאנים, עובדי LG העולמית, לחשיפה ראשונה בישראל של הטלוויזיה החכמה, תלת-הממד, והחשוב מכל, בעלת רזולוציית (Ultra High Definition (UHD בגודל 84 אינץ’.

לצורך המחשת גודלה ואיכותה של הטלוויזיה, מדגם 84LM9600, דמיינו 4 מסכי 42 אינץ’ FHD מחוברים בצורת מלבן. את גודל המסך יותר קל לנו לצייר בדמיוננו, לעומת איכות התמונה עליה קשה יותר להתפקס. איכות התמונה, גם היא, שוות ערך לחיבור רזולוצייתם של ארבעה מסכים, או בקיצור נגיד שמדובר באיכות התמונה הכי טובה שראינו בטלויזיה עד כה.

IMG_4865חוץ מרזולוציית 4K (בפיקסלים, 3840X2160), מפרט הטלוויזיה כולל את ה-Resolution Upscaler Plus, אשר אחראי על העלאת איכות התמונה בתכנים אשר לא משודרים ב-4K, את ה-Magic Remote ואיכות סאונד טובה יותר מבטלוויזיות הקודמות.

כידוע לכולם, לא קל לשים את היד על תכני 4K אך ב-LG ישראל משדרים אופטימיות ומבטיחים שבקרוב יושק בישראל מוצר משלים, Blue-Ray, התומך ברזולוציה זו. הטלוויזיה תופץ בישראל במלאי מוגבל של 84 יחידות בלבד ותשווק על-ידי חברת “טופ אודיו” באופן בלעדי. למתעניינים, מחירה כגודלה, 84,000 ₪.

לחצו על LIKE לגאדג’טי ותקבלו את כל חדשות הטכנולוגיה ישירות לפייסבוק

השוואת מפרטים