חברת Corning תציג בשבוע הבא בלאס וגאס את Gorilla Glass 3

gorilla-glass-3אם ברשותכם מכשיר סמארטפון בעל מסך מגע, סביר מאד להניח שבין נתוני המפרט שלו תוכלו למצוא את שמה של זכוכית הגורילה מבית Corning, שהכריזה אמש על הצגת הדור השלישי של הזכוכית הדקה והעמידה בתערוכת CES שתתקיים בשבוע הבא בלאס-וגאס. חשיפתה של Gorilla Glass 3 תתרחש שנה בדיוק מאז נחשף הדור הקודם בתערוכת CES 2012.

בניגוד להכרזה של השנה שעברה, הפעם Corning לא תציג זכוכית דקה יותר, אלא חזקה יותר – משום שבחברה הקפידו השנה על ביצוע חקר עמוק יותר אודות מאפייני החומר של הזכוכית. לבסוף, בוצע שינוי ברמה המולקולרית של שכבת ההגנה, שינוי אותו מכנה החברה בשם NDR (ר"ת Native Damage Resistance) שלדבריה מפחית את התפשטות הפגמים ואף מאפשר לזכוכית להיות חזקה פי 3 מקודמתה. למרות חוזקה, אין כזה דבר זכוכית בלתי שבירה, לפחות לא אצל Corning, אולם בחברה מספרים שהדור השלישי של הזכוכית יפחית ב-40 אחוזים את נראות השריטות והשברים הקלים שעליה.

מאחר ו-Gorilla Glass 3 תוצג באופן רשמי רק בשבוע הבא, ניתן לשער שמכשירים שיעשו בה שימוש יגיעו לשוק רק ברבעון השני של 2013. כך למשל, בשנה שעברה החלה Corning בהפצתה של Gorilla Glass 2 ליצרניות רק בסוף חודש פברואר, והמכשיר הראשון שעשה בה שימוש הוא Galaxy S III של סמסונג, אשר נחשף והושק בחודש מאי – שלושה חודשים לאחר מכן.

צוות גאדג'טי ינכח בתערוכת CES 2013 שתצא לדרכה ביום שני הקרוב, ה-7 בינואר. המשיכו לעקוב והצטרפו לעמוד הפייסבוק של גאדג'טי, כך שתוכלו להשאר מעודכנים כל הזמן.

CES-2013-Banner1

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות