מיקרוסופט מציגה את פרויקט Illumiroom לחווית משחק עשירה יותר

microsoft-Illumiroomלאחר שסמסונג הצליחה להדהים את הנוכחים באירוע השני שלה בתערוכת CES המתקיימת כעת בלאס וגאס, בו הציגה את פלטפורמת Exynos 5 Octa וגם מכשיר אבטיפוס מסדרת Youm בעל מסך OLED גמיש, הוקרן קטע וידאו מרהיב ומסקרן מטעמה של… מיקרוסופט, אשר הודיעה לפני יותר משנה כי אין בכוונתה להשתתף בתערוכת CES 2013.

בקטע הוידאו נראה שחקן בקונסולת ה-XBox המבקש ממנה בחצי דרמטיות “להפוך גדולה” – אז מתבצעת סריקה מידית של חלל החדר וזמן לא רב לאחר מכן מתחילים להופיע בחזית, מחוץ למסך הטלוויזיה, אפקטים ויזואליים מרהיבים המשלימים את מה שגודלו של המסך לא מסוגל לספק. אין צורך להכביר במילים, פשוט צפו בוידאו.

YouTube Preview Image

למופע המרהיב אחראי מקרן עוצמתי הממוקם בחדר אשר נעזר בתחילה באביזר ה-Kinect אשר מבצע סריקה של החדר ומעביר נתונים על איזור ההקרנה האופטימאלי בהתחשב במיקומו של השחקן ובמרחק שלו מן המסך. לדבריה של מיקרוסופט, ליוצרי המשחקים אין צורך בהתאמה אישית של האפקטים, משום שהמערכת עצמה והיא בלבד אחראית עליהם – “בזמן אמת”.

בשלב זה מיקרוסופט לא מסרה פרטים נוספים אודות הפרויקט, אך מבטיחה לעשות זאת באירוע ACM CHI 2013 שייערך בעיר פריז החל מתאריך 27 באפריל ועד ה-2 במאי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות