וידאו: Inspiron Duo של דל מטאבלט לנטבוק ובחזרה

חברת דל הציגה לפני קצת פחות מחודשיים את ה-Inspiron Duo, נטבוק בעל היכולת לסובב את המסך בתוך מסגרתו ולהפוך לטאבלט. היתרונות ברורים – אפשרות ליהנות משני העולמות, ובעיקר מהמקלדת, שלאור השימוש שלנו ב-Galaxy Tab התבררה כדבר היחידי שחסר על מנת להעלים את הנטבוקים סופית. כמובן שתצורת ה”לפטופ” המוכרת מספקת גם הגנה למסך ותחושת נשיאה בטוחה יותר.

הטאבלט-נטבוק של דל יריץ את מערכת ההפעלה Windows 7 Premium, שעד כה לא התגלתה כדבר הטוב ביותר לטאבלטים (במיוחד לכאלה בגודל 10.1 אינץ’ כמו ה-Duo), ובליבו יפעם מעבד ה-Atom N550.

היום חושפת דל סרטון רשמי ראשון – סוג של טיזר – ל-Inspiron Duo, בו נראה המכשיר בעיקר במצב הטאבלטי שלו, עם ממשק ידידותי המותאם למגע. עוד ניתן לראות את המחשב על גבי Dock (תחנת עגינה) של חברת JBL, עם רמקולים כמובן – כנראה רמז לאביזרים נלווים שחברת דל תקדם עבור המכשיר. בסופו של הסרטון מופיעה הכיתובית “Comnig Soon”, אולם ללא רמז לגבי המועד המדוייק והמחיר הצפוי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים