וידאו: ממשק ה-Stage של Dell יגיע ל-Streak עם אנדרואיד 2.2; כבר הותקן על Evo 4G

ממשק ה-Stage של דל, שהוזכר לראשונה בנוגע למכשירי האנדרואיד הבאים של החברה, עומד ככל הנראה להגיע בקרוב גם למכשיר הנדרואיד הנוכחי שלה, הלוא הוא ה-Streak, הצפוי לנחות בישראל במהלך החודש הקרוב.

הממשק יגיע עם עדכון ה-2.2 למערכת ההפעלה במכשיר, והוא מבוסס על ווידג’טים היושבים על-גבי מסכי הבית של המערכת ותופסים את כל שטחם למטרות מסויימות. הווידג’טים כוללים “בית”, “רשת”, “מוסיקה”, “חברתי”, “גלריה”, “מייל” וקיצורי דרך, ומוצגים במצב אופקי כשהם חופפים (כמו הכרטיסים ב-WebOS), ובמצב אנכי על (כמעט) מלוא המסך. בתחתית המסך נמצא ה”עוגן”, הכולל קיצור דרך לטלפון, קיצור נוסף וכפתור תפריט היישומים. תפריט היישומים עולה כאן כ”קומה” של הממשק, כך שנוצרת אשליה של ממשקים מקבילים. כמו כן, ניתן להעלות רשימת אייקונים דמויית “סרגל עוגן” במקום עוגן האנדרואיד, המאפשר מעבר מהיר בין מסכי הווידג’טים.

אבל לא רק על ה-Strak ומכשירי האנדרואיד הבאים של דל ניתן ליהנות מהממשק הייחודי. אתר Good and Evo הצליח להתקין את ה-Launcher של דל על מכשיר ה-Evo 4G של HTC, כך שסביר שניתן יהיה להתקינו על מכשירים נוספים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים