שולחן מגע לאייפון – ועכשיו הדגמה בוידאו

יזמי פרוייקט שולחן המגע לאייפון השיקו סוף כל סוף לפני מספר ימים סרטון וידאו קצרצר המציג שימוש והדגמה ראשונית של המכשיר.

למי שפספס, לפני כשבוע הציגו שלושה מתכנתים אלמוניים מאוסטריה מסך מגע בגודל 58 אינץ’ המתחבר לאייפון ומאפשר גישה ושימוש במכשיר. עדיין לא ברור באיזה שלב יהפוך המוצר למסחרי, ונראה שעד כה זכה הרעיון להדים חיוביים ברחבי האינטרנט, ובמיוחד בקרב מפתחי אפליקציות לאייפון, שרואים ברעיון כר נרחב ליצירת משחקים ואפליקציות מסוג חדש, המותאמים לגודל אחר ולשימוש של מספר משתמשים בו-זמנית.

יזמי הפרויקט מספרים כי הם עובדים על הרעיון מתחילת 2010, וכי יש להם תכניות להפוך את המכשיר לתואם כמה שיותר פלטפורמות, אם כי כעת הוא תומך רק בשתי הגרסאות האחרונות של האייפון. בנוגע למחיר – עדיין אין להם מידע מדוייק, אך הם משערים כי מכיוון שהחלק היקר ביותר במכשיר הינו המסך, המכשיר לא אמור לעלות הרבה יותר ממסכי LED בגודל דומה הנמצא בשוק כעת.

אי אילו השקעות פיננסיות נעשו בחברה, וככל הנראה המיזם עדיין בשלביו הראשוניים וייקח עוד זמן רב עד שנוכל לראות את המוצר בחנויות הקרובות לביתנו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים