הפרסומת לאייפד 2 צולמה כבר בחודש שעבר?

על פי דיווח חדש המגיע מהאתר המוכר 9to5Mac, הפרסומת למכשיר ה-iPad מהדור השני צולמה בניו-יורק בחודש שעבר על ידי לא אחר מאשר הצלם הבריטי המוכר David Sims (דוגמא לתוצרי הבמאי בכתבה המלאה).

על פי הדיווח, הפרסומת צולמה בסודיות רבה, והמשתתפים בהפקה אף נאלצו לחתום על מסמכים המבטיחים שישמרו על הדבר בסודיות מוחלטת, כך מספר אחד המשתתפים ל-9to5Mac. בנוסף, האתר מספר כי הפרסומת צולמה תוך שימוש במכשירי אייפד מהדור הישן בלבד, כך שאפילו המשתתפים בפרסומת לא נחשפו למכשיר החדש. מאוחר יותר צפויה הפרסומת לעבור עריכה ממוחשבת על מנת להפוך את מכשירי ה-iPad מהדור הישן (שהשתתפו בפרסומת) למכשירי iPad 2. לפיכך, ניתן להניח שאיננו צפויים לראות יותר מדי שינויים בעיצוב ובצורה של המכשיר החדש.

בין אם מדובר בדיווח אמת או בסך הכל בעוד שמועה – הנושא בהחלט מעניין, ואפשר להניח שאם הדיווח נכון, נזכה לראות את האייפד החדש עוד יותר בקרוב ממה שציפינו.

לפניכם דוגמא לפרסומת אותה צילם הצלם המדובר, דיויד סימס: (Burberry)

http://www.gadgety.co.il/5904/

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים