תערוכת MWC 2013: עדכונים מסביב לשעון גם ברשתות החברתיות

mwc-2013

בשבוע הבא תיפתח תערוכת המובייל השנתית בברצלונה – MWC, או Mobile World Congress, שתארח רבות מהחברות בעולם העוסקות בתחום המובייל שיציגו את החידושים והפיתוחים האחרונים שלהן כמו גם מוצרים רבים הצפויים להשתחרר לאוויר העולם בשנה הקרובה ויוצגו לראשונה בתערוכה.

בנוסף לסיקור התערוכה דרך האתר באמצעות סקירות מוצרים ועדכוני חדשות, החלטנו לשים דגש השנה גם על עדכון שוטף באמצעות הרשתות החברתיות.

יוטיוב (http://www.youtube.com/gadgetyTV)

חלק נרחב מחווית המובייל היא לראות את הדברים ולא רק לקרוא עליהם ועל כן הקמנו את ערוץ היוטיוב של גאדג'טי המונה כבר מעל ל-1000 עוקבים וזכה למעל ממיליון וחצי צפיות עד היום. בערוץ היוטיוב נשתמש בזמן התערוכה כדי להציג לכם וידאו ייחודי של המוצרים והטכנולוגיות החדשות שיוצגו בתערוכה כמו גם קטעי וידאו ייחודיים, סיכום יומי בוידאו ועוד. להרשמה לערוץ GadgetyTV ביוטיוב, פשוט גשו לערוץ ולחצו על כפתור ה-Subscribe.

youtube_follow

פייסבוק (http://www.facebook.com/Gadgety)

אנו בגאדג'טי מתגאים בפעילות דף הפייסבוק שלנו שצבר עד היום מעל ל-7000 עוקבים ובזמן התערוכה בברצלונה נמשיך ונעדכן אתכם על כתבות חדשות באתר ועדכונים מעניינים אחרים. ה-News Feed בפייסבוק התפתח רבות בשנים האחרונות וכיום מציג את החדשות החשובות ביותר לכם מחברים או דפים אחריהם אתם עוקבים, אך במקרים רבים לא תזכו לראות את כל העדכונים מחבר או מדף מסויים.

אם אתם לא רוצים לפספס ולו פריט מידע אחד שנעביר לכם באמצעות הדף של גאדג'טי בפייסבוק, תוכלו להגדיר שהדף שלנו יציג לכם את החדשות דרך ה-News Feed ואף יספק לכם התראות כשתוכן חדש מגיע. כדי להגדיר את הצפיה בדף הפייסבוק יש לעקוב אחר הצעדים הבאים:

– היכנסו לדף הפייסבוק של גאדג'טי

– במידה ועוד לא עשיתם זאת – לחצו על כפתור ה-Like בחלקו הימני-עליון של הדף (אם אתם משתמשים בפייסבוק בגרסא העברית, יש ללחוץ על כפתור "אהבתי" המופיע בצד השמאלי-עליון של הדף).

– בדף הפייסבוק של גאדג'טי, אם תצביעו או תלחצו על כפתור ה"-Like" באמצעות העכבר ייפתח בפניכם תפריט שיציג אפשרויות עדכון.

– אפשרות אחת היא להציג את העדכונים ב-News Feed שלכם – וודאו כי היא מסומנת ב-V.

– אפשרות נוספת היא קבלת התראות מגאדג'טי, כך בעצם תקבלו התראה בכל עת בה יצא עדכון חדש.

fb_follow

טוויטר (http://twitter.com/Gadgetycoil)

אין דבר האומר "עדכון מיידי" טוב יותר מהרשת החברתית טוויטר, שהשימוש בה ייעשה בעיקר לשם עדכון העוקבים בחדשות מתפרצות ועדכונים מהירים והכל במקסימום 140 תווים. לגאדג'טי כבר מעל ל-600 עוקבים בטוויטר, אותם ואת כל מי שיצטרף נעדכן בזמן התערוכה עדכונים שוטפים מעבר לכתבות המקיפות שיתפרסמו באתר האינטרנט. טוויטר יהווה את הצד החי של גאדג'טי בתערוכת המובייל בברצלונה ואתם מוזמנים לא רק להתעדכן, אלא גם להגיב ולהביע את דעתכם ולספר לנו, כמו גם לשאר העוקבים, מה אהבתם ומה פחות. חשבון הטוויטר שלנו זמין דרך הכתובת הבאה: gadgetycoil@ – רק לחצו על הכפתור באתר ותתחילו לעקוב אחרינו.

twitter_follow

לאלו מכם שמכירים את טוויטר פחות, הרי לכם המלצה על מספר אפליקציות שיאפשרו לכם מעקב דרך הטוויטר מהסמארטפונים והטאבלטים שלכם:

אנדרואיד:

טוויטר לאנדרואיד (עלות: חינם, עובדת גם על טאבלטים)

TweetDeck (עלות: חינם, עובדת גם על טאבלטים)

TweetCaster (עלות: חינם, עובדת גם על טאבלטים)

HootSuite (עלות: חינם, עובדת גם על טאבלטים)

אייפון \ אייפד:

טוויטר לאייפון \ אייפד (עלות: חינם – מגיעה מובנית במערכת ההפעלה החל מ-iOS 5)

TweetDeck (עלות: חינם, עובדת גם על האייפד)

HootSuite (עלות: חינם, עובדת גם על האייפד)

TweetBot (עלות: 2.99$, בגרסא נפרדת בתשלום גם לאייפד)

ווינדוס-פון:

טוויטר לווינדוס-פון (עלות: חינם)

בלאקברי:

טוויטר לבלאקברי (עלות: חינם)

עמוד הטוויטר זמין לצפיה גם דרך הדפדפן במחשב או במכשיר הנייד שלכם בכתובת. אם יש לכם אפליקציות מומלצות אחרות, אתם מוזמנים להציע אותן באמצעות התגובות למטה.

אינסטגרם (http://instagram.com/gadgetycoil)

מאחר וכולכם לא יכולים ללוות אותנו לברצלונה, נעשה כמיטב יכולתנו בכדי להעביר לכם אווירת התערוכה – ואיזו דרך טובה יותר מאשר דרך תמונות. בחשבון האינסטגרם שלנו תוכלו למצוא תמונות מהתערוכה, של האנשים שנפגוש, המוצרים שנגלה ועוד. העדכונים האחרונים של אינסטגרם מאפשרים לנו להציג לכם את כל התמונות שלנו לא רק באמצעות האפליקציה, אלא גם דרך עמוד האינסטגרם בדפדפן, גם אם אינכם רשומים לאפליקציה.

מי שעדיין לא נרשם לאפליקציה, יכול להוריד אותה עבור מכשירי האייפון והאנדרואיד בכתובות הבאות:

אינסטגרם לאייפון\אייפד (מחיר: חינם)

אינסטגרם לאנדרואיד (מחיר: חינם)

instagram_follow

לאחר התקנת האפליקציה, פשוט חפשו אותנו: gadgetycoil

בברכת מעקב מהנה =)

השוואת מפרטים