חולמים על מדפסת תלת מימד? הכירו את העט התלת-ממדי 3Doodler

| יום רביעי, 20 בפברואר 2013, 10:50 | גאדג'טים

3Doodle

למרות היתרונות של מדפסות תלת מימדיות, הן לא הצילחו להפוך לאופנה בעיקר בגלל תג המחיר המרתיע שרק מתחיל ב-2000 דולרים. מתוך הרצון לספק לכולם את האפשרות בציור תלת מימד, הגיע סמואל קרוואנתס (Samuel Cervantes) עם רעיון חדש ומקורי: עט שמצייר באוויר ובמחיר התחלתי של 75$ בלבד. הכירו את 3Doodler.

האם יצא לכם לחלום על ציור תלת מימדי מחוץ לקופסת המחשב? פשוט להרים את היד מהדף ולהמשיך לצייר באוויר? עכשיו זה אפשרי – 3Doodler הוא העט היחיד בעולם שיכול לשמש כמדפסת תלת-מימד ללא כל שימוש בתוכנה או מחשב. חברו את העט לחשמל, הכניסו את מקל הפלסטיק (אותו פלסטיק תעשייתי שמשמש רבות ממדפסות התלת-מימד) ופשוט התחילו לצייר.

איך זה עובד?

העט מחמם בתוכו את הפלסטיק (בדומה לאקדח דבק חם) ולוחץ אותו החוצה על ידי לחיצה קלה על החץ המצביע מטה, בצורה נוזלית שמתקררת מיידית ברגע יציאתו מהעט. כך נוכל בעצם להרים את ידנו מהדף ולהמשיך לצייר באוויר. או אם יהיה נוח יותר – לצייר כמה חלקים על הדף, לקלף אותם בקלות, לחבר אותם בחלל ואז להדביקם שוב בעזרת פס נוסף מהעט.

מה נעשה עם זה?

זה בהחלט לא המכשיר בשבילכם אם בכוונתכם להדפיס דגם מפורט של אחוזה ענקית, או כוס קפה, או גלגל רכב. 3Doodler הוא גאדג’ט נחמד ופשוט שיכול לעזור בהרבה תחומים אחרים, במיוחד לאנשים בעלי דמיון יצירתי. נוכל ליצור לעצמנו צעצועים, חפצי נוי, תכשיטים, להתאים אישית את מגן הסמארטפון שלנו או אפילו ליצור דגמים קטנים של מגדל אייפל. הגבולות היחידים הם אלו שאנחנו נציב.

YouTube Preview Image

המוצר הוצג אתמול לראשונה באתר קיקסטארטר במטרה לצבור 30,000 דולרים, הסכום שנאסף עומד על 165,000 דולרים נכון לרגע כתיבת שורות אלה. האם תרכשו מוצר שכזה במחיר של כ-275 ש”ח?

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות