NokNok שמה סוף לשיחות הבינלאומיות היקרות

noknok2

עדכון: Noknok סגרה את שירות השיחות הבינלאומיות והשיקה אפליקציה לזיהוי מספרים לא מוכרים. לכל הפרטים לחצו כאן.

הרגע לו חיכיתם הגיע, ההכנות כמעט הסתיימו ואוטוטו אתם כבר על המטוס ובדרך לחופשה מהנה בחו"ל. הדבר היחיד שעוד חסר הוא להתקשר לחברת הסלולר ולוודא שהטלפון שלכם באמת יעבוד מחוץ לישראל, ואז מתחילה להתגלות בפניכם בעיית עלויות השיחה דרך הטלפון הסלולרי מחוץ לישראל.

עם כניסתן של מפעילות הסלולר החדשות למשחק, מחירי השיחות לחו"ל ירדו פלאים, אך מעבר מהיר על רשימה בלתי נגמרת של חיובים הכוללת מחירים נפרדים עבור: שיחה נכנסת, שיחה יוצאת, דרך Call Back או באופן ישיר, תגלה לנו שהתהליך אינו כל כך פשוט. ומה לגבי הקרובים והחברים שנמצאים בארץ, מה תהיה עלות השיחה עבורם והאם גם הם צריכים להירשם דרך שירות מיוחד לשיחות לחו"ל כדי להימנע מלמצוא חשבון טלפון מנופח בסוף החודש רק בגלל שבחרו לדבר איתכם כשאינכם בישראל?

NokNok – הפיתרון האידאלי לשיחות בחו"ל

נוקנוק הינה אפליקציה בפיתוח ישראלי המאפשרת למשתמשיה להתקשר לכל טלפון בעולם בחינם ולקבל שיחות נכנסות בחינם מכל מקום בעולם היישר למספר הטלפון המקורי שלנו וללא צורך בהתקנת האפליקציה בצד השני. האדם אליו נתקשר באמצעות נוקנוק יקבל את השיחה בצורה רגילה ואף יוכל להתקשר אלינו ע"י ביצוע שיחה רגילה, מטלפון קווי או סלולרי, למספר הנייד הרגיל שלנו וללא צורך בהתקנת האפליקציה בצד שלו, כל זאת בעלות שיחה רגילה מצדו וללא ידיעה כי מקבל השיחה נמצא בחו"ל וכי השיחה תיכנס אליכם דרך אפליקציית נוקנוק.

נוקנוק עובדת על תוכנית נקודות (Noks) אשר מאפשרת למשתמשים לצבור נקודות ע"י ביצוע פעולות חברתיות בכל פעם שיקבלו שיחה נכנסת שתנותב לאפליקציית נוקנוק. כל משתמש שמוריד את האפליקציה יקבל 30 נוקס ששווים 30 דקות שיחה יוצאות לכל מספר בעולם. אין אפשרות לקנות נוקס אלא רק להרוויח אותן וככל שהמשתמש יקבל יותר שיחות נכנסות דרך נוקנוק, כך יקבלו יותר Noks לביצוע שיחות יוצאות.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dPe1cEMqZhg[/youtube]

בנוסף לביצוע שיחות בחינם, נוקנוק תאפשר בעתיד גם את זיהוי המתקשר בזמן אמת על ידי איסוף נתונים מרשתות חברתיות ומקורות פתוחים. הבדל מהותי בין נוקנוק לאפליקציות אחרות בתחום הוא שנוקנוק אינה דורשת מהמתקשרים אליכם שיתקינו את האפקליציה ואלו יכולים להתקשר אליכם אף מטלפון קווי, זאת בעוד שהמתחרות דורשות התקנה של האפליקציה משני צידי השיחה או מבקשות תשלום עבור שיחות למשתמשים להם אין את האפליקציה מותקנת על-גבי המכשיר.

איך זה עובד?

השיחה תנותב למקבל השיחה, אשר מריץ את אפליקציית נוקנוק על הטלפון החכם, דרך האינטרנט ובשימוש בפרוטוקול VoIP בצד המקבל בלבד. הדרישה היחידה לשם שימוש באפליקציה היא חיבור לאינטרנט באמצעות WiFi או 3G. מנכ"ל ומייסד נוקנוק, עידן בכר, סיפר לנו בעת ההשקה הרשמית של האפליקציה עוד בחודש פברואר כי הסיבה העיקרית ליצירתה נעוצה בעלויות הגבוהות של שיחה נכנסת עבור אדם הנמצא מחוץ לישראל. באמצעות נוקנוק, מסביר בכר, תוכלו לקבל שיחות מכל מקום בעולם ללא עלות מצידכם במידה וברשותכם חבילת דקות ללא הגבלה אצל המפעיל הסלולרי. במידה ויש לכם חבילת דקות מוגבלת, השיחה המתקבלת תוריד מבנק הדקות כאילו הייתה שיחה רגילה. כל מי שייבצע שיחה אל משתמשי נוקנוק לכל יעד בעולם, יתבצע עבורו חיוב שיחה מקומית או סלולרית בלבד, כל זאת ללא תחושת ירידה באיכות השמע בזמן השיחה.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7NeGEGxa26o[/youtube]

על מנת להפעיל את שירות נוקנוק ולהתחיל לקבל שיחות יש להקליק על איש הקשר (NOKNOK INTERNATIONAL) שתיצור נוקנוק עבורכם לאחר ההפעלה הראשונית של האפליקציה ולהתקשר למספר המתוייג כ-"ON" ומאותו רגע יתקבלו השיחות הנכנסות שלכם דרך האפליקציה. במידה ואינכם נמצאים בחו"ל, תוכלו לבטל את ניתוב השיחות באמצעות נוקנוק ע"י ביצוע הקלקה על איש הקשר של נוקנוק למספר המתוייג כ-"OFF" ואז תקבלו שיחות בדרך הרגילה.

שיטת הנקודות (Noks)

noknok-launch-feb2013-gadgety

חבר הכנסת שטרית עם צוות נוקנוק במסיבת ההשקה

כל שיחה שתקבלו מהרגע שהפעלתם את שירות ניתוב השיחות דרך נוקנוק תתרום לכם Noks שישמשו אתכם לביצוע שיחות בחינם באמצעות אפליקציית נוקנוק בזמן שהייתכם בחו"ל. מייסד ומנכ"ל החברה, עידן בכר, הסביר לנו כי אם הנסיעה המתוכננת מגיעה בעוד מספר ימים, נוכל להפעיל את שירות ניתוב השיחות דרך אפליקציית נוקנוק מראש, כדי לקבל יותר שיחות דרך האפליקציה ולצבור יותר Noks. נמצאים בחו"ל ואזלו לכם ה-Noks? תגלו מהר מאוד שנוקנוק תוכל להציל אתכם ע"י תרומה מהירה של Noks רק כדי שלא תצטרכו להקציב לעצמכם זמן מוגבל מראש עבור השיחה.

על החברה

נוקנוק הוקמה באפריל 2012 ומאז הספיקה החברה לגייס חצי מיליון דולר. צוות החברה מונה 10 אנשים, כאשר מייסד החברה, עידן בכר, לשעבר מנהל הטכנולוגיות של אפליקציית "מיזהזה", משמש כיום כמנכ"ל נוקנוק ואורן נוי הינו סמנכ"ל הטכנולוגיות בחברה אשר פועלת מתוך משרדיה בת"א. במסגרת אירוע ההשקה של החברה בחודש פברואר, הגיע לביקור חבר הכנסת מאיר שטרית על מנת לתמוך בפיתוח הישראלי והביע את אמונו בחברה ובצוות:

אני מאמין בחברה הזו, היא תחסוך לאנשים הרבה מאוד כסף, אבל אל תמכרו מהר מידי.

noknok כבר זמינה להורדה מחנות האפליקציות למכשירי האייפון ובחברה צופים כי גרסה למכשירים מבוססי אנדרואיד תצא תוך חודש בלבד.

להורדת אפליקציית noknok למכשירי האייפון – [לחצו כאן]

לאתר נוקנוק

 

 

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות