גוגל: משקפי המציאות המועשרת יושקו כבר השנה במחיר נמוך מ-1500 דולרים

GoogleGlass_1על פרויקט Glass שנראה כמו אביזר מסרט מדע בדיוני הכריזה גוגל לפני פחות משנה, אך ככל שעבר הזמן עבר חשפה בפנינו החברה פרטים נוספים אודות הממשק הייחודי שבאמצעותו נפעיל את המשקפיים, או מנגד – את התג מחיר שנצטרך לשלם עבורם הנאמד כעת על 1,500 דולרים. לא משנה כמה פרטים ותמונות כבר נחשפו, תמיד נראה כי ההשקה של משקפי המציאות המועשרת תהיה בגדר חלום רחוק, כמעט כמו פרויקט העבר Nokia Morph. אך לגוגל, כמו לגוגל, תמיד יש הפתעות בעבורנו.

בראיון מיוחד שניתן לאתר The Verge נמסר באופן רשמי על ידי צוות הפיתוח של ה-Glass כי בחברה מתכוונים להשיק עוד השנה את המשקפיים החדשים, כשהם מוצר מוגמר המוכן לשיווק מסחרי. עוד נמסר בראיון כי בסופו של יום, ברגע שהמשקפיים יגיעו לחנויות, גוגל מתכוונת למכור אותם במחיר נמוך מ-1500 דולרים ליחידה. רק נזכיר כי בכנס Google I/O האחרון ציינה גוגל כי תחילה רק מפתחים יכולים ללרכוש את המשקפיים תמורת 1,500 דולרים, בעוד הם יגיעו לרוכשים רק בתחילת 2013. לצד זאת, לפני כמה ימים סיפרנו לכם על תחרות חדשה תחת ניצוחה של גוגל, במסגרתה אנשים מסקרנים בעלי אורח חיים מעניין יוכלו להגיש בקשה להיות בין הראשונים שירכיבו את המשקפיים, וגם הם – ייאלצו לשלם 1,500 דולרים. לאחר קבלת המשקפיים, יהיה על אותם אנשים לפרסם קטעי וידאו ותמונות מהשימוש היומיומי שלהם.
YouTube Preview Image

בוידאו של The Verge נמצאת ההתבטאות הראשונה של גוגל על המועד המוקדם להשקת המשקפיים לקהל הרחב, מה שאומר שכבר מדובר במוצר בשל וכי גוגל נמצאת בשלבי פיתוח אחרונים שלו. ללא ספק, מדובר בחדשות מעולות ואנחנו מאמינים שבתוך כמה חודשים מאז ההשקה, תיווצר נישה חדשה של מוצרים לבישים, כמו ה-iWatch עליו דובר רבות.

בינתיים, כל מה שנותר לנו לעשות הוא לפנטז על הכותרת הבאה: “גאגד’טי מסקר: Google Glass”

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות