הודעה לרוכשים: משלוח ראשון של Leap Motion ייצא ב-13 במאי

| יום חמישי, 28 בפברואר 2013, 10:15 | גאדג'טים, טכנולוגיה
תגיות: Leap Motion

05-LeapMotion-Laptop

בהודעה שיצאה אתמול הודיעה החברה כי ב-13 במאי ישלחו חיישני ה-Leap Motion לרוכשים בהזמנה המוקדמת. הכרזה זאת משמחת רבבות (או הרבה יותר) שרכשו את המוצר ומחכים להגעתו כבר קרוב לשנה.

למי שעדיין אינו יודע, ה-Leap Motion הינו חיישן תנועה תלת-מימדי המתחבר למחשב באמצעות USB וממוקם על שולחן העבודה. המכשיר מצוייד בשתי מצלמות ושלושה לדים אינפרא-אדום אשר הופכים את הנפח מעליו (עד כמטר מעל) למפה תלת-מימדית ברזולוציה מדהימה ובדיוק של 0.01 מ”מ (פי 100 יותר מדויק מהקינקט של מיקרוסופט) – הזיהוי של החיישן הוא כה מדוייק עד כי ניתן לזהות דרכו תנועה של כל אצבע בנפרד. ה-Leap Motion יכול לשמש כעכבר לכל דבר ואף לנצל את תכונותיו המיוחדות למשחקים ואפליקציות מותאמות. על יכולותיו והפוטנציאל שלו ניתן ללמוד מסרטון ההדגמה.

YouTube Preview Image

למעוניינים, עדיין ניתן להזמין את המוצר בהזמנה מוקדמת באתר החברה או אם אתם מבקרים בארה”ב ב-19 למאי, תוכלו לרכוש אותו ברשת חנויות Best Buy עבור 79.99$. כל מי שהזמין את המכשיר בהזמנה המוקדת ועד יום רביעי, יזכה לקבל את המכשיר בעלות שהובטחה במקור ע”י החברה – 69.99$. עוד כחודשיים וחצי נדע אם ההמתנה המייגעת השתלמה ואנו עדים, אולי, למוצר מהפכני.

האם גם אתם מחכים ל-Leap Motion?

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות