סמסונג ואפל לא לבד: Sony Xperia Z פריץ גם הוא דרך מסך הנעילה

xperia-z-hackבתרועות וצלצולים השיקה סוני מובייל את מכשיר ספינת הדגל החדש שלה Xperia Z בארץ ובעולם (אנחנו כבר עובדים על סקירה מלאה), כשמספר לא מבוטל של דוגמניות מראות לנו כיצד הוא מצליח לשרוד מקלחת רטובה. עד כה לא נתקלה סוני בתקלות ייצור כמו אלו של סמסונג ו-HTC במהלך השקתו של Xperia Z, אולם שמו של המכשיר המעוצב מצטרף השבוע לרשימה המפוקפקת של אלו בהם ניתן לעקוף בקלות את מסך הנעילה שהגדיר המשתמש.

פירצת האבטחה במכשיר של סוני מזכירה את זו שהתגלתה החודש במכשירי סמסונג, כשבאופן די שיטתי של הזנת כמה מספרים בשילוב כוכביות וסולמיות (קוד טכנאי), ניתן לגשת לכל תפריטי המכשיר במלואם. משמעות הדבר היא ש"הפורץ" יכול לגשת אל כל התוכן האישי שלנו – תמונות, הודעות ואנשי קשר וכן אל תפריטי ההגדרות השונים. סמסונג וסוני אינן היחידות שסובלות כעת מפירצות במסך הנעילה – גם אפל כיכבה ברשימה המפוקפקת הזו מספר רב של פעמים כשהתופעה האחרונה מאפשרת בגרסה 6.1.3 של iOS גישה מלאה לאפליקציית החייגן על ידי הוצאת כרטיס הסים בזמן חיוג למספר חרום.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LLq1gxIt5YQ[/youtube]

בשלב זה המכשיר אולי מוגן מפני נפילה לאסלות, אבל ממש לא מנפילה לידיים הלא נכונות. עד שסוני תשחרר עדכון גרסה שיעלים את התופעה, ניאלץ להסתפק בפתרון שהוצע למשתמשי ה-Galaxy S III ו-Galaxy Note 2 – פשוט לשמור את המכשיר קרוב לידיים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות