מנועי משחק חדשים עושים שרירים בכנס המפתחים GDC

| יום ראשון, 31 במרץ 2013, 13:45 | משחקים

nvidia-destroyכנס GDC השנתי הוא במה מעולה לחברות משחקים מכל הסוגים, עליה הן יכולות להציג את שלל החידושים והרעיונות שלהן (ממש כמו CES של עולם הטכנולוגיה). גם השנה, מפתיעות אותנו חברות ההפצה והפיתוח עם הדגמות של המנועים החדשים שלהן – בימים האחרונים, הציגו Activision, EPIC Games, Nvidia ונוספות את היכולות הטכנולוגיות החדשות שלהן, אותן אנו עשויים לראות בקרוב על המסך שלנו.

בגזרה של EPIC Games, הציגה החברה דמו רשמי ודי ארוך של מנוע Unreal Engine 4 בו היא ללא ספק יכולה להתרברב כמה שתרצה. מהנדסי EPIC ששהו ב-GDC הסבירו שהדמו, שרץ בזמן אמת בעת הצגתו, עשה את פלאיו עם אותם נתונים טכניים בעזרתם הוצגו הדמואים בשנה שעברה.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dO2rM-l-vdQ[/youtube]

בפאנל של הידאו קוג'ימה הוצג המנוע Fox Engine עליו מפותח Metal Gear Solid V שהוכרז בכנס באופן רשמי. את התוצאות שמביא המנוע ניתן לראות גם בסרטון ההדגמה וגם בטריילר של המשחק.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_18nXt_WMF4[/youtube]

לא להאמין, אבל הסרטון של מחלקת המחקר והפיתוח של חברת Activision, צולם כאשר הוצג בזמן אמת בכנס על מחשב נייד בן שנתיים המצויד בכרטיס מסך GeForce GTX 680, כאשר מופעל DirectX 11 על כ-180FPS. שימו לב שההדגמה באה להראות טכניקות מסוימות של רנדור תווי פנים בעיקר – אין שיער או גורמים נוספים שיפריעו לדבר המדהים הזה לרוץ על המחשבים שלנו בכזו קלות.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l6R6N4Vy0nE[/youtube]

ואיך אפשר שלא לדבר על Nvidia בכתבה מהסוג הזה: החברה הציגה בפאנל שלה מערכת הרס שהופכת קוליסאום עתיק לחורבה של ממש. מנועי ההרס ממשיכים להתפתח על גבי מנועי המשחקים וכותרים כמו Battlefield 4 מראים לנו איך זה נראה באמת. כבר צפיתם בסרטון המשחקיות בן 17 הדקות?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O04ErnJ8USY[/youtube]

לכתבה המקורית ב-Gamex

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות