הערכות: אפל תשיק את טלוויזיית ה-iTV השנה ותביא מהפך בתחום

| יום חמישי, 4 באפריל 2013, 15:30 | כללי

itvכבר כמעט שנתיים שאנו נחשפים לדיווחים על כך שאפל תשיק טלוויזיה מתוצרת, אותה אנו מכנים ה-iTV, ולדעת האנליסט בראיין ווייט מ- Topeka Capital Markets היא תושק כבר השנה. ווייט נפגש לאחרונה עם ספקים בסין ובטייוואן שהצליחו לשכנע אותו כי חברת אפל אכן מתכוונת להשיק את טלוויזיית ה-iTV במחצית השנייה של 2013.

עוד הוא מוסיף כי הטלוויזיה של אפל תציג תכונות חדשות שישנו את כללי המשחק בתחום ויספקו מהפכה בחוויית הצפייה בטלוויזיה. אנחנו כבר מכירים את האפקט של אפל בכל שוק אליו היא נכנסת וסביר להניח שכך גם יהיה בשוק הטלוויזיות. ווייט "מאשים" את ההתעכבות של השקת ה-iTV המדוברת בשינויים שאפל בצעה במוצר בזמן פיתוחו, בעיקר בממשק המשתמש המהפכני שאמור לספק חוויה שונה מהמוכרת היום.

לפי הדיווח של ווייט, ה-iTV תגיע בגודל 60 אינץ' עם כנראה דגמי 50 ו-55 אינץ' אפשריים גם כן. בקר השליטה של ה-iTV שיחליף או יפעל במקביל לשלט יקרא iRing – טבעת על אצבע המשתמש לשליטה מדויקת באמצעות תנועה. יחד עם הטלוויזיה יגיע מוצר המכונה "mini iTV", מעין טאבלט בעל מסך 9.7 אינץ' שיאפשר צפייה של תוכן במסך הקטן מה-iTV וישמש גם לשיחות ועידה, שיחות טלפון ואבטחה בבית. הטווח של ה-mini iTV יהיה עד כ-200 מטר מהטלוויזיה והאמת שלנו נשמע שה-iPad הנוכחי עם Air Play כבר יוכל לשמש כמכשיר הזה ואפל פשוט צריכה אפליקציה לכך. ווייט מציין כי ה-mini iTV יהיה בסיסי ולא תחליף לאייפד. כצפוי ל-Siri ו-FaceTime מקום מרכזי ב-iTV.

ווייט לא מוותר וממשיך למוצר נוסף אל אפל שיהיה מחובר בצורה כזו או אחרת ל-iTV וזהו כבר ה-iWatch. מה שקצת גורם לנו פחות להאמין לשטף המידע שהוא מביא עימו. עם זאת נציין, שווייט נחשב למקור אמין שמצליח לחזות את עתיד מוצרי אפל. מחירה של ה-iTV יהיה לדעתו בין $1,500 ל-$2,500. האם אפל תצליח לקטוף לעצמה נתח שוק משמעותי מזה של הטלוויזיות המוערך ב-100 מיליארד דולר, אנחנו מאמינים שהיא תנסה.

(מקור – BGR)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות