זהב 24 קרט, 600 אבנים יקרות: הכירו את האייפון ששווה מיליונים

| יום ראשון, 14 באפריל 2013, 10:02 | סלולר

iphone5gold

בעבר הרחוק יחסית כבר יצא לנו לראות טלפונים סלולאריים "משודרגים" שעברו תחת ידם של מעצבי על, כמו Motorola V3 של Dolce&Gabbana וסדרת מכשירי LG Prada שעוצבה על ידי בית האופנה האיטלקי Prada. בעוד המכשירים הללו הצליחו לשמור על מחיר נוח יחסית, יש גם כזה שמחירו גבוה יותר מזה של דירה במגדל יוקרה בלב תל-אביב. סטיוארט יוז (Stuart Hughes), צורף מבריטניה, הכין מכשיר iPhone 5 שעשוי כולו מזהב ויהלומים – מה שמעניק לו את תואר הסמארטפון היקר ביותר בעולם.

לדבריו של יוז, העיצוב המיוחד הורכב בעבודת יד בלבד, מה שהצריך זמן ביצוע של 9 שבועות במהלכם צופתה הזכוכית בחלקו האחורי של המכשיר ב-24 קרט זהב, כשאיזורים אחרים בו שובצו ב-600 אבנים יקרות: 53 יהלומים לבנים יוצרים את לוגו התפוח הנגוס של אפל, כשעוד כמה מאות עוטפות את דפנות המכשיר. ואם לא די בכך, כתפור הבית של המכשיר שובץ יהלומים שחורים במשקל 26 קרט.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dHqS69IYy6Y[/youtube]

אם תהיתם לרגע מי הוא זה שירכוש את מכשיר ה-iPhone 5 היקר ביותר בעולם, מדובר באיש עסקים מבוסס מסין שהזמין את המכשיר מבעוד מועד ובבעלותו היהלומים השחורים הנמצאים כעת על כפתור הבית. ומה לגבי המחיר אתם שואלים? ובכן, מחירו הכולל של המכשיר עומד על 10 מיליון ליש"ט (55.7 מיליון שקלים), אך אם תחשוק נפשכם במכשיר מהודר שכזה כשאין ביכולתכם להשקיע מיליונים – ודאי תשמחו לדעת שקיימת גרסה זולה יותר, מצופה בזהב, בעלות של 122 אלף שקלים בלבד.

מעניין איזה סבסוד נקבל אם נחתום על חוזה שירות לשנתיים…

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות