וידאו: המסך של Galaxy S4 במבחן עמידות מול “איומים” שונים

S4knife

אחד הדברים הכואבים ביותר הוא לגלות פתאום באמצע היום איזו שריטה על מסך המכשיר, שלא ממש ברור מהיכן הגיעה. רבים מאיתנו אמנם מקפידים להגן על המכשיר בעזרת כיסויים במועד סמוך מאוד לרכישתו, אך לפעמים גם זה לא עוזר. יצרניות המכשירים השונות שמו להן דגש בכל דור חדש לשפר את עמידות החומרים כאשר דגש מיוחד ניתן למסך, בשאיפה שיהיה עמיד ככל שניתן בפני שריטות ונפילות. אחת החלוצות בתחום היא חברת Corning שהציגה לא מזמן את שכבת ההגנה Gorilla Glass 3 המציגה לטענת החברה עמידות גבוהה במיוחד בפרופיל דקיק כמו של הדור הקודם. בקטע הוידאו הבא, בעליו המאושרים של מכשיר ה-Galaxy S4 החליט להעמיד במבחן את זכוכית Gorilla Glass 3 ולראות עד כמה היא עמידה.

תחילה נבחן המכשיר מול עט רגיל איתו ניסה המציג לשרוט ואף לדקור בחוזקה את המסך – מבחן שעבר בהצלחה. לאחר מכן הועמדו מול Galaxy S4 שלושה סכינים בגדלים שונים וגם כאן צלח המכשיר את המבחן למרות הנסיונות הרבים לפגוע בו. לבסוף, מכשיר ה-Galaxy S4 עמד מול שני אויבים שכולנו מכירים טוב – צרור מפתחות ושלל מטבעות, שהרבה פעמים נמצאים יחד עם המכשיר בכיס. ומה היו התוצאות? צפו בוידאו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים