מיקרוספט שוקדת על שיחות סקייפ מבוססות הולוגרמה

microsoft 3D calls

סביר להניח שלכולכם יצא בעבר לערוך שיחת וידאו בסקייפ עם חבר קרוב שנמצא רחוק מעבר לים או עם קרוב משפחה שגר בחו"ל. על אף שכעת אנחנו נהנים ממהירויות גלישה גבוהות וממצלמות באיכות מתקדמת, עדיין ישנה התחושה כי האדם עמו אנחנו משוחחים נמצא במרחק רב מאיתנו ולצערנו לא  באמת אצלנו בסלון. נראה כי מיקרוספט רוצה להפוך את החלום למציאות וכעת שוקדת על שיחות וידאו שיהיו מבוססות על הולוגרמות.

מודעת דרושים מעניינת שפרסמה מיקרוסופט לפני זמן לא רב מסגירה את חיפושיה של ענקית התוכנה מרדמונד אחר מהנדס תכנה שיוכל לסייע בפיתוח חומרה ותוכנה לעסקים במטרה לאפשר ביצוע שיחות בהן העובדים יוכלו לראות את ההולוגרמה של האדם עמם הם משוחחים. לא רק העולם העסקי ייהנה מהפלא הטכנולוגי הזה מאחר ובהודעתה ציינה מיקרוסופט כי היא מתכוונת להרחיב את השימוש בטכנולוגיה בשאיפה להטמיע אותה גם בתוכנת סקייפ אותה רכשה לפני קרוב לשנתיים.

אנחנו מניחים כי יעברו לפחות שנתיים עד שנראה אב טיפוס מתקדם של המוצר, כשלאחר מכן אנו צופים מעבר של עוד כמה שנים עד שנזכה לראות את הטכנולוגיה הזאת כמוצר מוגמר בביתנו ובמחיר שווה לכל נפש. עם זאת, יכול להיות שמדובר ביריית הפתיחה לקראת תחרות בין ענקיות הטכנולוגיה שירצו גם הן להציג מוצר מהפכני שכזה, כך שאולי לוח הזמנים הזה עוד יתקצר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות