המהפכה ממשיכה: רמי לוי מציג אייפון 5 ב-3,190 ש”ח בלבד

מקור - צילומסך אתר רמי לוי תקשורת

מקור – צילומסך אתר רמי לוי תקשורת

לאחר שפנתה המפעילה הסלולרית “רמי לוי תקשורת” לקהל היעד של המכשירים הסלולריים הבינוניים ומטה, והציעה למכירה סמארטפונים סיניים בעלי מפרט ממוצע (מינוס) אשר אמינותם מוטלת בספק, החלה החברה למכור מכשירי דגל של חברות רבות, במחיר מוזל בכמה מאות שקלים מהמפעילות הסלולריות הנוספות.

לדוגמה, מכשיר האייפון 5 המבוקש נמכר במחיר של לא יותר מ-3,190 ש”ח לגרסה הבסיסית ביותר (16 ג’יגה), כאשר המחיר הזול ביותר שלו עד היום, במפעילות הסלולריות, היה כ-3690 ש”ח ברשת הוט-מובייל. הבדל משמעותי של כ-500 שקלים ואף יותר מול חברות הסלולר הגדולות בארץ. בנוסף לאייפון, נמכר הגלאקסי S3 ב-2140 ש”ח, בין המחירים הזולים ביותר בישראל, כאשר במקבילותיה של חברת רמי לוי תקשורת, נמכר המכשיר החל מ-2600 ש”ח לגרסת 16 ג’יגה וביותר מ-3000 ש”ח בחברות הסלולר הגדולות. גם כאן, הפרש משמעותי מאוד. רשימת המכשירים הולכת ומתארכת ולקבל הרשימה המדוייקת אתם מוזמנים לגלוש לאתר החברה.

היום בבוקר מצאנו כי באתר חברת פלאפון הופיעה מבצע חדש עבור מכשירי האייפון 4 בגרסת ה-8GB במחיר מיוחד של 2036 ש”ח, אולם במבצע המכשירים של חברת פלאפון מופיעים גם האייפון והגלקסי S3, כאשר מחיר המבצע שלהם עומד על 3,990 ש”ח ו-3,068 ש”ח בהתאמה ובמקרה של שני הטלפונים מדובר בהפרש מחירים הקרוב לכ-800 ש”ח מזה שמציע רמי לוי.

הוזלת המחירים בהחלט משנה את כללי המשחק בעולם התקשורת בישראל זו פעם נוספת. עושה רושם כי רמי לוי פועל כעת בשוק התקשורת באותו אופן בו פעל ברשת המרכולים שלו, על ידי הצעת מבצעים והנחות גדולות על מוצרים פופולריים. צעד זה עשוי לגרום בהמשך להורדת מחירים ברשתות המתחרות, או להוביל להשבת אש בצורת מבצעים דומים מטעם מפעילות הסלולר בישראל. דבר אשר כמובן יכול להטיב אך ורק עימנו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות