כנס Israel Mobile Summit 2013 ותחרות סטארטאפים ייערכו ב-11 ליוני

ims2013-header

המפתחים בארץ לוקחים חלק גדול וחשוב בעולם המובייל ואלו הצליחו לשים את ישראל על המפה בתחום זה יותר מפעם אחת. רבים הם הרעיונות שעולים במוחות יצירתיים שלא זוכים להגיע לעולם בשל חוסר ידע בבניית מוצר למובייל, שיווק ומוניטיזציה, הגורמים לויתור על הרעיון עוד לפני שהחל להתגבש בעולם האמיתי. בישראל התפתחה בשנים האחרונות קהילה גדולה של אנשים שרוצים לעזור ולפתח את תחום האפליקציות במדינה, אם דרך מאיצי סטארטאפים המציעים בית חם והדרכה צמודה לאלו שמתחילים את דרכם בתחום ועד סדנאות והרצאות הניתנות בתחומים מגוונים.

ב-11 ליוני תהיה זו השנה השלישית בה יתקיים כנס Israel Mobile Summit, אשר נחשב לאחד הכנסים המרכזיים של תעשיית המובייל הישראלית. הכנס, אשר נעשה בשיתוף פעולה עם מובייל מאנדיי, ייערך ב-Yes Planet בראשון-לציון ואליו יגיעו דוברים מחברות גדולות בעולם כמו יאהו!, בלאקברי, אינטל, פייפאל, קוואלקום כמו גם בכירים אחרים מחברות העוסקות בעולם המובייל.

מנחים את תעשיית המובייל הישראלית

הכנס השנה ייערך בשלושה מסלולים מקבילים אשר ישימו דגש על האספקטים השונים של עולם פיתוח האפליקציות:

מסלול החדשנות – במסלול זה ינסו יזמים ותיקים כמו גם אנשי הון-סיכון להסביר איך לנהל סטארטאפ רזה, איך להתחיל לחפש משקיעים למיזם המובייל שלכם כמו גם הצצה אל הטרנדים החמים כיום בעולם המובייל. כחלק ממסלול זה, תיערך גם תחרות הסטארטאפים השנתית של מובייל מאנדיי (ראו בהרחבה מטה).

מסלול המוניטיזציה – אולי הבעיה הגדולה ביותר עבור מפתחים למובייל הוא נושא המוניטיזציה. הנושא מקבל מסלול משלו בכנס ה-Israel Mobile Summit השנה ודרכו יציגו בכירי התעשיה את הכיוונים השונים האפשריים לשם ביצוע מוניטיזציה במובייל.

מסלול הפיתוח ו-UX – חלק חשוב מעולם האפליקציות הוא חוויית המשתמש וצד העיצוב לוקח חלק נכבד בחוויה זו. במסלול הפיתוח וה-UX ידונו מיטב המומחים כיצד לפתח אפליקציות מוצלחות עם חווית משתמש מעולה. המסלול יתייחס לפיתוח עבור פלטפורמות מרובות אל מול התרכזות בפלטפורמה יחידה, פיתוח ב-HTML5, ממשקי משתמש, נושא האנליטיקה ועוד.

תחרות הסטארטאפים

במסגרת מסלול החדשנות תיערך גם תחרות הסטארטאפים השנתית של מובייל מאנדיי. בתחרות זו יזכו להציג 8 סטארטאפים מתחום המובייל בפני חבר שופטים וגם יקבלו ביתן בתערוכה. ההרשמה לתחרות פתוחה עד ה-16 למאי ואליה מוזמנים סטארטאפים המפתחים אפליקציות, משחקים או טכנולוגיות מובייל.

להרשמה לתחרות לחצו כאן

8 הסטארטאפים שייבחרו להציג בתחרות יקבלו כל אחד:

  • מצגת בת 5 דקות בה יציגו את החברה והמוצר לחבר השופטים
  • 2 כרטיסי כניסה לכנס ה-Israel Mobile Summit 2013
  • ביתן בכנס לצורך הצגת הסטארטאפ
  • כרטיס חינם לסדנת The Perfect Pitch עם ג'ף רובינסון שתיערך יומיים לפני הכנס

פרטים והרשמה לכנס ניתן למצוא באתר: http://www.israelmobilesummit.com

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות