שמועה: סמסונג תוציא טאבלט עם מסך Super AMOLED באוגוסט

מאז ההכרזה על ה-iPad הולך שוק הטאבלטים ונעשה צפוף משבוע לשבוע. לפני כחודש וחצי כבר הצהירה סמסונג כי היא מתכוונת להצטרף לשוק המשגשג, ואתמול פרסם אתר החדשות הקוריאני Etnews כי מחשב הלוח של יצרנית החומרה הגדולה בעולם, המכונֶה לעת עתה S-Pad, ייצא באוגוסט הקרוב. המכשיר יגיע, לפי השמועה, עם מסך Super AMOLED בגודל 7 אינצ’ ומערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל, כמו גם קישוריות WiFi ו-3G. הוא יימכר דרך ספקית הסלולאר הקוריאנית SK Telecom, וצפוי לעלות יותר מהמתחרים “בזכות” המסך החדשני. את התוכן תספקנה סמסונג ו-Kyobo – זו הראשונה את צד היישומים והאחרונה את צד הספרים האלקטרוניים. המחשב יצוייד במעגן דומה לזה של האייפאד, אך לא ברור כמה מאפשרויות הקישוריות שלו תהיינה תלויות בתוסף. גם מראהו של המכשיר נשאר בינתיים בגדר תעלומה, אם כי אפשר להניח שהוא לא ייראה כמו ה-UMPC שבתמונה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים