רמי לוי חותך את מחירי האייפון והאייפד בישראל

rami-levi-apple

רמי לוי ידוע כמי שמחולל מהפכות בכל הנוגע למחירים, כשמבצעי העוף בשקל שלו עדיין עושים הדים שנים אחרי שהתחילו. עם כניסתן של ספקיות התקשורת החדשות בשוק, ביניהן נמצאת גם רשת המפעיל הוירטואלי (MVNO) של לוי, למדנו להכיר מבצעים גם עבור חבילות התקשורת שלנו ובזו אחר זו יצאו החברות במבצעים חסרי תקדים והייחוד של רמי לוי הצליח להיעלם מעט עם כל הרעש מסביב.

לא עוד! הודיע אתמול רמי לוי, באופן מטאפורי כמובן, כשהגיע להסכמה עם חברת אפל בנוגע לייבוא מוצרי האייפון והאייפד במחירים זולים ותחרותיים הרבה יותר ממה שזכינו להכיר מאז נכנס האייפון הראשון לישראל. כך למשל נמכר מכשיר האייפון 5 בגרסה הבסיסית בנפח 16GB במחיר 3,390 ש"ח לעומת 3699 ש"ח אצל היבואנית איידיגיטל ובמחיר דומה אצל רוב רשתות הסלולר הגדולות.

גם מכשירי האייפד והאייפד מיני מגיעים לרמי לוי במחירים מיוחדים. לדוגמא, עבור מכשיר האייפד 4 בגרסת 16GB התומך גם בתקשורת סלולרית תשלמו 2,700 ש"ח אצל רמי לוי, זאת לעומת מחיר גבוה בכ-300 ש"ח ברשת איידיגיטל וברשתות הסלולר הגדולות.

בזמן כתיבת מילים אלה עדיין היו זמינים באתר האינטרנט של הרשת הסלולרית של רמי לוי גם מכשירי אייפון שהוצעו במחירים זולים יותר מאלו המגיעים עם חותמה של אפל. לוי מכר עד כה את מכשירי החברה דרך יבואני צד שלישי ודרכם יכול היה להציע את מכשירי האייפון ללא התערבותה של אפל במחירי המכירה המינימליים. אפל ככל הנראה רצתה להיכנס לתמונה ולמנוע מלוי לשבור את השוק אל מול חברות הסלולר הגדולות עימן נמצאת אפל בהסכמים ארוכי טווח.

את ההסכם למכירת מוצרי אפל סגר רמי לוי אל מול חברת פרטנר, היא יבואנית רשמית של חברת אפל בישראל, דרכה תנוהל גם האחריות על המכשירים.

לרשימת המכשירים והמחירים המלאה ניתן לגשת לאתר רמי לוי תקשורת.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות