חברת Corning חושפת את טכנולוגיית Lotus XT – העתיד נראה חד ובהיר יותר

corning-lotus-xtאת חברת Corning אתם אולי לא מכירים בשמה, אך אין כמעט ולו קורא אחד שלא משתמש במוצר שלה – Gorilla Glass, שכבת הזכוכית המיוחדת המגנה על אין ספור גאדג'טים ברחבי העולם ודואגת שאלו יהיו עמידים בפני איומים רבים. חברת Corning לא נחה לרגע וכעת היא חושפת פיתוח טכנולוגי חדש שעתיד לשנות לא מעט את תהליך הייצור ואת יעילותן של הזכוכיות המגנות על מסכי הסמארטפונים שלנו.

את הפיתוח החדש מכנה Corning בשם Lotus XT וזה יאפשר ליצור זכוכיות בטמפרטורות גבוהות יותר וזאת מבלי לפגוע בקצב הייצור, כך שבפועל התפוקה רק תעלה. עוד יתרון חשוב לפיתוח החדש הוא ירידה משמעותית בפגמי הייצור, מה שיוביל את הגדלת השימוש במסכי LCD ו-OLED.

הכל טוב ויפה עכשיו על פס הייצור של Corning, אך מה יוצא לנו מזה? על פי החברה, טכנולוגיית Lotus XT לא רק תטיב עם היצרנים אלא גם איתנו, הצרכנים – השימוש בטמפרטורות גבוהות יותר בעת ייצור הזכוכית יגרום למסכים להיות בהירים, חדים ואפקטיביים יותר – דבר שכולנו נהנה ממנו לא מעט. הבשורה המשמחת היא שטכנולוגיית Lotus XT זמינה לשימוש החל מהיום, אך עדיין על Corning להמתין לביקוש ולראות אילו יצרניות יאמצו את הטכנולוגיה החדישה ויכללו אותה כחלק ממוצריהן העתידיים.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=90yAD4OfRe8[/youtube]
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות