דיווח: מיקרוסופט תציג גרסה “קטנה ודחוסה יותר” של Xbox 360

Xbox-360באירוע הכרזת הדור הבא של קונסולת ה-Xbox שתקיים מחר מיקרוסופט, יוצג דגם “קטן ודחוס יותר” של קונסולת ה-Xbox 360 ועיצוב חדש ושטוח יותר לשלטי הקונסולה, כך טוענים באתר The Verge ומוסיפים כי יוצג בנוסף גם עיצוב חדשני לשלטים – שטוח ונוח יותר.

לפי השמועה, הקונסולה הקטנה יותר שנקראת כרגע בשם הקוד Stingray, תהיה הדור השלישי של ה-360 וזולה באופן משמעותי מדגמים אחרים. הוזלת הדגם באה לידי ביטוי בכך שהקונסולה תוכל להריץ רק משחקי Arcade ולא משחקי AAA. קונסולה זו עתידה לצאת לשווקים במקביל לקונסולת הדור הבא של Xbox ולפנות לקהל ה”קז’ואלי” שישתמש בה בעיקר לצורך הזרמת תכני מדיה.

שמועה אחרת אומרת שיחד עם הקונסולה המצומצמת, תשחרר מיקרוסופט עדכון תוכנה שישנה את מראהו של ממשק המשתמש. יחד עם שינוי הממשק, העדכון גם “יהרוג” את מודל ה-Microsoft Points ששימש ככסף דיגיטלי לרכישת הרחבות ומשחקים באופן דיגיטלי. מכשזה יקרה, כל הפריטים המוצעים יוצעו בתשלום (אמיתי). “אנו מתרגשים מאוד לקראת אירוע ההכרזה בו יוצג דור חדש של משחקים, טלוויזיות, בידור ועוד, אך כרגע אין לנו מה לשתף”, מסר נציג מיקרוסופט.

אירוע ההכרזה הרשמי של קונסולת ה-Xbox הבאה יתקיים מחר. תוכלו לצפות בשידור החי של ההכרזה באמצעות קונסולת ה-Xbox 360 שלכם או לעקוב אחרינו עם כל הפרטים על המתרחש.

לכתבה המקורית ב-Gamex

השוואת מפרטים