גרסת בטא של אפליקציית הניווט Waze זמינה עבור Windows Phone 8, לישראלים בלבד

| יום רביעי, 22 במאי 2013, 11:42 | אפליקציות, מקומי

waze_720לפני פחות מחודש חברת Waze הישראלית הודיעה שהיא עתידה להביא את אפליקצית הניווט הפופולארית לפלטפורמה הניידת של מיקרוסופט Windows Phone 8 ומעוניינת לבדוק גרסת בטא על קהל מצומצם של משתמשים. אתמול בשעות הערב גרסת הבטא של אפליקציית Waze החלה להופיע בחנות האפליקציות הישראלית וזמינה להורדה עבור כלל הישראלים האוחזים בידם מכשיר המבוסס על מערכת ההפעלה Windows Phone 8.

"כפי שודאי שמעתם, גרסה חדשה של אפליקציית Waze תהיה זמינה בקרוב עבור מכשירי Windows Phone. כעת אנו פותחים תכנית בטא עבור משתמשי Windows Phone ונשמח שתקחו בה חלק"

זו ההודעה שחברת Waze פרסמה בפורומים הרשמיים שלה לפני פחות מחודש. אולם, החל מאתמול קיבל הקהל הישראלי גישה בלעדית לגרסת הבטא של האפליקציה. על פי התיאור בחנות האפליקציות וצילום המסך המפורט, הגרסה מצויידת במגוון הפיצ'רים הקיימים בגרסאות המקבילות של האפליקציה עבור iOS ואנדרואיד, כמו: ניווט על פי זמן ומקום, התראות על פקקים ומפגעי דרך, ציון תחנות דלק ועוד.

נדגיש, נכון לעכשיו גרסת הבטא של Waze זמינה רק בחנות האפליקציות של Windows Phone בעברית, זו המיועדת לקהל הישראלי ונעדרת מחנות האפליקציות באנגלית ובשפות השונות.

נשמח לשמוע מכם – האם גרסת הבטא של אפליקציית הניווט הישראלית עומדת בציפיות ומציגה חוויה דומה לזו שמותאמת עבור הפלטפורמות האחרות?

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות