בלעדי: Sony i1 Honami יהיה בעל מצלמת 20 מגה-פיקסל; המפרט המלא כבר ברשת

sony-ifa-2013

לא מעט שמענו על ה-Sony Xperia i1 Honami, לגביו סבורים רבים כי יהיה מכשיר הדגל הבא של סוני אשר יחליף את דגם ה-Xperia Z, עליו הכריזה החברה בינואר השנה. נתונים חדשים המגיעים מהאתר הטיוואני ePrice חושפים את מה שעתיד להיות מפרטו של המכשיר אותו עתידה סוני להציג כבר ב-4 לספטמבר לקראת תחילת תערוכת IFA 2013 בגרמניה.

המפרט שמציג אתר ePrice מאשר חלק מהפרטים שכבר הספקנו לשמוע מהדלפות שונות הנוגעות למכשיר, אשר צפוי לכלול מסך בגודל 5 אינץ’ בעל תצוגת Full HD 1080p, מעבד מסדרת Snapdragon 800 של קוואלקום, אשר עפ”י הדיווח החדש יהיה מרובע ליבות ובתדר שעון של 2.2GHz, זיכרון 2GB RAM ובעל נפח אחסון פנימי שיעמוד על 16GB, הניתנים להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון חיצוני. סוללת המכשיר צפויה להיות בקבולת של 3,000mAh (מיליאמפר לשעה) וחזקה יותר מזו שהופיעה עם דגם ה-Xperia Z שהסתפק בסוללה בעלת קבולת של 2,330mAh. יחד עם מצב ה-Stamina של סוני במכשיריה, בהחלט ניתן יהיה להפיק ערך מסוללה שכזו.

גולת הכותרת של המכשיר היא ככל הנראה המצלמה, אשר צפויה לקבל חיישן 20.7 מגה-פיקסל עם ה-Exmor RS של סוני המאפשר את שיפור איכות התמונה כמו גם צילום בתאורה נמוכה. בנוסף לכך, יתאפשר צילום גם באמצעות מצלמה קדמית משנית במכשיר, היא בעלת חיישן של 2 מגה-פיקסל. המכשיר החדש צפוי לתמוך גם ב-NFC.

אפליקציית המצלמה של i1 Honami
אפליקציית המצלמה של i1 Honami

בעוד לא נוכל לאשר את המפרט המלא של המכשיר טרם הכרזתו הרשמית, נוכל לחשוף כי ישנם דיוקים לפחות בצד המצלמה – כפי שניתן לראות בתמונה המצורפת שצולמה על ידי צוות גאדג’טי, שכבר התנסה בדגם אב-טיפוס של Sony Xperia i1 Honami. המצלמה של המכשיר עתידה להתחרות בדגמי הטלפונים של נוקיה וסמסונג אשר מספקים חיישנים התומכים ברזולוציות גבוהות יותר. כך למשל ה-Galaxy S4 Zoom של סמסונג, התומך בצילום ב-16 מגה-פיקסל וה-Lumia 1020 של נוקיה המאפשר צילום בעד 41 מגה-פיקסל.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים