סלקום מציגה: שירות תמיכה ושליטה מרחוק בסמארטפונים

בואו נודה באמת – אפילו באתר טכנולוגי כמו זה, לא כל הקוראים (ואפילו לא כל הצוות) מנצלים את היכולות של הטלפונים שלהם. זה לא תמיד נגרם מהעובדה שאנחנו עצלים מכדי להגדיר את תיבות המייל, להוריד אפליקציות שמתאימות לשימושנו או לטפל בתקלות קטנות שצצות מדי פעם בפעם.

את זה מנסה עתה סלקום לשנות, והבוקר היא הכריזה על השקת שירות תמיכה באמצעות שליטה מרחוק על טלפונים חכמים. השירות, שהתבצע כניסוי בשנה האחרונה ע"י סלקום וחברת הסטארט-אפ "קומיוניטייק", מאפשר לנציג שירות טלפוני של סלקום להסביר ללקוח איך לתפעל חלקים שונים במכשיר או אף לעשות זאת בעצמו, ללא כל צורך בהגעה פיזית של הלקוח למרכז שירות (או קריאה של הוראות השימוש).

השירות תלוי בהורדה של יישום תואם למכשיר באמצעות הודעת SMS עם קישור. לאחר ההתקנה הטלפון מאפשר לנציגי סלקום "להשתלט" על המכשיר ולתפעל אותו מרחוק, או ליצור על המסך הנחיות גרפיות באמצעי הצבעה. השירות אינו מפר את הפרטיות, ונעשה רק בהסכמת הלקוח. עם ניתוק השיחה עם התומך, מתנתק גם השירות ואישור ניתוק נשלח ללקוח ב-SMS. לדברי סלקום, השירות ניתן ללא כל עלות. במהלך 2011 מתכננת החברה גם להרחיב את שירותי ה-Self Service באתר סלקום, ואף לאפשר ללקוחות לבצע שליטה מרחוק על מכשיר הטלפון בעצמם באמצעות תוכנת מחשב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות