פייסבוק מוסיפה אפשרות ליצירת אלבומים משותפים

Facebook-shared-albums

פייסבוק לקחה אמש (ב') צעד נוסף בשיפור יכולות שיתוף התמונות דרך הרשת החברתית כאשר החלה לשחרר פונקציונליות חדשה לאלבומי התמונות, דרכה יוכלו המשתמשים ליצור אלבומים משותפים. התוספת החדשה עדיין לא זמינה לכולם ותשוחרר תחילה עבור המשתמשים במדינות דוברות האנגלית ורק מאוחר יותר עבור שאר המשתמשים בעולם.

שיתוף האלבומים יכול להיעשות עם עד 50 משתתפים, כאשר כל אחד מהם יוכל לתרום עד 200 תמונות ובסה"כ יוכל האלבום המשותף להכיל 10,000 תמונות – הרבה מעבר למגבלת 1000 התמונות שחלה עד כה על אלבומים קיימים. כל משתתף שהוזמן לקחת חלק באלבום יוכל להוסיף תמונות, אך כדי למנוע בלגן, לא תאפשר פייסבוק למשתמשים להסיר מהאלבום תמונות של המשתמשים האחרים, אלא רק את אלו שהעלו בעצמם. אולם, יוצרו המקורי של האלבום יוכל להסיר תמונות כאוות נפשו.

הגדרות הפרטיות בהן תוכלו לבחור באלבומים המשותפים הן: פומבי (כולם יכולים לצפות באלבום), תורמים (רק אלו שהוזמנו לאלבום יוכלו לצפות בתמונות) וחברים של תורמים. הגדרות אופי השיתוף יבוצעו אך ורק ע"י יוצר האלבום.

Facebook-shared-albums-permissions

על פי בדיקת צוות גאדג'טי, כל משתמש אשר הוזמן לאלבום משותף ע"י משתמש אחר עבורו פונקציית האלבומים החדשה כבר זמינה, יוכל מאותה עת לפתוח בעצמו אלבומים משותפים, גם אם אינו מוגדר בפייסבוק כממוקם במדינות דוברות אנגלית.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות