רונלייט, יבואנית LG מובייל, מספרת על השקתו של G2 בישראל

| יום רביעי, 28 באוגוסט 2013, 18:05 | מקומי, סלולר

LG-G2-Israel-7היבואנית הרשמית של LG בישראל, רונלייט, ערכה הבוקר אירוע מיוחד לעיתונאים לקראת השקתו הקרבה של מכשיר ה-LG G2 בישראל בסוף חודש ספטמבר. סמארטפון ה-LG G2, עליו הכריזה LG לראשונה לפני שלושה שבועות הוא הראשון של החברה שמותג כחלק מאסטרטגיית זהותה החדשה תחת הסיסמה "הכל אפשרי", דרכה היא מדגישה את הצד האנושי שבפיתוח מכשיריה ומתאימה ככל האפשר את אופי השימוש במכשיר הנייד למשתמשים עצמם.

בפגישתנו עם אבישי פריז, מנהל השיווק והפיתוח העסקי של חברת רונלייט, ביקשנו לשמוע מעט על הפעילות בישראל, אותה לקחה רונלייט לידיה לפני כחצי שנה בלבד. אחד הדברים החשובים ביותר שהדגיש בפנינו פריז הוא נושא זמני ההשקה. השקתו של מכשיר ה-LG G2 צפויה להתחיל באמצע חודש ספטמבר בארה"ב, צמוד מאוד לזמן השקתו בישראל שנקבעה לסוף חודש ספטמבר. בנוסף הובטח לנו כי רונלייט תעשה את כל המאמצים כדי להמשיך בהשקות מהירות של מכשירים חדשים שתשיק LG בעתיד.

את ה-G2 תשיק LG עם מערכת ההפעלה אנדרואיד Jelly Bean 4.2.2, זאת על אף שגרסה 4.3 כבר שוחררה ע"י גוגל עבור מכשירים מסויימים. ברונלייט לא התחייבו לגבי זמני הגעת גרסה 4.3 של אנדרואיד למכשיר ה-G2, אולם משערים כי הדבר יקרה לקראת סוף השנה.

הרחבת שימושים דרך אביזרים נלווים

השאלה, או יותר נכון התלונה העיקרית שלכם הקוראים, אותה למדנו דרך התגובות והמיילים שהגיעו לאחר הכרזות של מכשירי סמארטפון אלו ואחרים, נגעה לחוסר תמיכתם בהרחבת נפח האחסון באמצעות כרטיס זיכרון. מכשיר ה-LG G2 גם הוא סובל מאותה בעיה – תוכלו לבחור מבין שני דגמים בעלי נפחי אחסון של 16GB ו-32GB, אולם במכשיר לא נמצא חריץ הרחבה לכרטיס זיכרון חיצוני, זאת מתוך רצונה של LG לשמור על צידי המכשיר נקיים. להזכירכם, ל-LG G2 אין כלל כפתורים בצידיו – כפתורי שליטה על עוצמת השמע, כמו גם כפתור ההפעלה \ כיבוי נמצאים בגב המכשיר.

LG-G2-Israel-19

כדי לנסות ולפתור את בעיית נפח האחסון, החליטו ברונלייט להשיק מתאם microUSB-to-USB קטנטן, אותו תוכלו לחבר למכשיר ה-LG G2 או לכל מכשיר סמארטפון אחר מהשנה-שנתיים האחרונות התומך ב-USB On The Go (או פשוט OTG). אז לא, על אף המלצתנו, ברונלייט לא יצרפו את המתאם לערכה של ה-G2, אולם זה יחל להימכר דרך אתר החברה בצמוד להשקת הסמארטפון בישראל, כשהעלויות המוערכות שניתנו לנו עומדות על כ-139 ש"ח עבור גרסת ה-16GB וכ-199 ש"ח עבור גרסת ה-32GB.

אביזר נוסף שתציג רונלייט עם השקתו של ה-LG G2 הוא דונגל המתחבר למכשירי טלויזיה באמצעות חיבור HDMI לשם הזרמת מדיה, בדומה ל-Chromecast, עליו הכריזה גוגל בחודש שעבר. הדונגל של רונלייט, לעומת Chromecast, יאפשר הצגת מסך הסמארטפון כולו על גבי מסך הטלויזיה ע"י שימוש ב-Miracast, כך שתוכלו לשדר כל תוכן מהמכשיר ולא תוגבלו לתכנים המופיעים ברשת בלבד. בדומה ל-Chromecast, גם הדונגל שתציג רונלייט דורש חיבור למקור מתח חשמלי לשם שימוש שוטף. עלותו של הדונגל צפויה לעמוד על 200-250 ש"ח.

 מתחיל ונגמר במחיר

עלותו של ה-LG G2 בישראל עדיין לא נחשפה ולא קיבלנו רמז או טווח מחירים מוערך, אולם תשובה מספקת קיבלנו בנוגע לחדשות שפירסמנו הבוקר הנוגעות להפחתה המהותית שביצעה גוגל במחירו של מכשיר אחר מבית LG – הנקסוס 4, אשר נושא כעת מחיר התחלתי של 199$ בלבד.

ברונלייט ציינו כי הפחתת מחירים המגיעה מצידה של LG תגיע מהר ככל האפשר גם ללקוחות החברה בישראל, אולם סייגו בכך כי הפחתת המחיר יכול ונעשתה מצידה של גוגל בלבד ועל כן לא תגיע מהר כל-כך לכל הצרכנים בעולם אלא תחילה רק עבור הרוכשים דרך חנות ה-Play Store של גוגל.

גלריה – LG G2 (בשורה הראשונה) בצמוד ל-LG Optimus G Pro (בשורה השניה)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות