מקורות בתעשיית השבבים: טושיבה תציג בתחילת 2011 שלושה טאבלטים על 3 מערכות הפעלה

שטף הדיווחים מאתר DigiTimes לא פוסק לעולם, ובמיוחד לקראת תערוכת CES 2011 המתרגשת לבוא ללאס-וגאס. היום מדווח אתר תעשיית הייצור הטאיוואני כי טושיבה היפנית מתכננת להציג בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית שלושה טאבלטים חדשים ותסמין פיצול אישיות תפעולית.

שלושת הטאבלטים, בגדלים 10.1 ו-11.6 אינצ’, צפויים להגיע עם שלוש מערכות הפעלה שונות: Windows 7, אנדרואיד ו-Chrome OS (הצפויה להיות מוצגת רשמית בהמשך הערב). זהו מהלך המעיד על הבלבול בקרב יצרניות החומרה בכל הנוגע למערכת ההפעלה המתאימה לטאבלטים: “חלונות” כבדה מדי, “אנדרואיד” לא מתאימה למסכים גדולים יחסית וכרום מחייבת חיבור נצחי לרשת.

את הטאבלטים תייצרנה החברות הטאיוואניות Quanta, Compal ו-Pegatron, והם צפויים להגיע לשוק במהלך הרבעון הראשון של 2011. במקביל, מתכננת טושיבה לייצר בעצמה טאבלט (או כמה טאבלטים) בגודל 7 אינצ’. הפרטים לגביו, מיותר לציין, טרם דלפו.

(תמונת המחשה: Engadget)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים