חשפה והתחרטה: סוני תשיק בקרוב את הדונגל המתקדם BRAVIA Smart Stick

BRAVIA-Smart-Stick-002דונגל ה-Chromecast של גוגל לא מספק את סוני: היצרנית היפנית חשפה בבלוג הרשמי של החברה את BRAVIA Smart Stick, מוצר משלים למותג טלוויזיות ה-BRAVIA, אשר יוכל לשדרג משמעותית את יכולותיה הבסיסיות של כל טלוויזיה. הודעת ההכרזה נעלמה מן הבלוג לאחר מספר דקות שהייתה באוויר וגם עכשיו היא אינה זמינה, בטעות או במתכוון – תחליטו אתם.

מוצר ה-BRAVIA Smart Stick יגיע בעצם כערכה הכוללת דונגל ושלט ייחודי אשר ביכולתם להפוך כל טלוויזיה עם חיבור MHL-HDMI לטלוויזיה חכמה עם חווית Google TV מלאה. עד כה, הטלוויזיות החכמות מבית סוני הכילו מספר אפליקציות מועט, כך שחווית הטלוויזיה החכמה לקתה בחסר, אך עם הדונגל החדש מקווה החברה להשוות את חווית השימוש בטלוויזיות ממפעלה לאלו של טלוויזיות חכמות אחרות בשוק ואף להתעלות עליהן. אף על פי שלסוני יש אינטרס לקידום מותג ה-BRAVIA, המוצר החדש מותאם לשימוש עם כל טלוויזיה הכוללת מחבר MHL.

BRAVIA-Smart-Stick-001

למשתמשי הטלוויזיות של סוני יציע BRAVIA Smart Stick ממשק חדש שישלב בתוכו את כל התכונות הקיימות של המותג ואף יוסיף את האפשרויות הרחבות שמציעה פלטפורמת Google TV – בין היתר, חיבור מהיר ואלחוטי לרשת הביתית, אינטגרציה מלאה עם ממירי הכבלים והלווין וגלישה בדפדפן כרום ממש כמו במחשב הביתי. הדונגל החדש יגיע עם אפליקציות תוכן מותקנות מראש כמו נטפליקס, הולו ופנדורה, אולם הלקוח הישראלי יאלץ להסתפק באפליקציית הוידאו הפופלארית של גוגל, YouTube ובאחרות שניתן להוריד מחנות הפליי שמותקנת גם היא מראש על המכשיר.

בנוסף להטמעת יכולותיה של פלטפורמת Google TV, יאפשר הדונגל החדש מצב של תמונה לצד תמונה, באמצעותו יוכל המשתמש להמשיך לגלוש באינטרנט על חצי מסך, כאשר על החצי השני תשודר תמונת הטלוויזיה. מלבד הדונגל עצמו תכיל הערכה גם שלט חכם המותאם לעבודה עם פלטפורמת Google TV אשר מורכב ממסך קטן וכפתורי שליטה שונים, כולל לחצנים תואמים לאנדרואיד. לדבריה של סוני, האביזר החדש יאפשר למשתמשים חוויית שימוש אחידה ומהנה יותר.

הודעתה של סוני כאמור נעלמה מן הבלוג, אולם הכרזתו החוזרת של המוצר צפויה להתרחש ממש בקרוב, הפעם גם עם מחיר ותאריך השקה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות