סטיב ווזניאק, ממייסדי חברת אפל, לא התרשם במיוחד מהאייפון 5C

את הענקית מקופרטינו ייסדו בשנת 1976 שלושה שותפים. הראשון והמפורסם שבהם הוא סטיב ג'ובס שנכנע למחלת הסרטן ב-2011, השני הוא רונלס ווין (Ronals Wayne) עליו וודאי לא שמעתם רבות, זאת משום שמכר את מניותיו באפל (10%) תמורת 800 דולר בלבד כשבועיים לאחר שקיבל אותן לידיו. השלישי, שפעילותו הציבורית והפילנטרופית ידועה לרבים, הוא סטיב ווזניאק (Steve Wozniak) שמרבה לבקר את אפל גם כיום, 26 שנים לאחר שסיים את עבודתו בחברה.

כתבי הטכנולוגיה תמיד אהבו להתעניין בדעתו של ווזניאק לאחר השקת מוצרים חדשים של אפל, ובעיקר לאחר השקת מכשירי אייפון חדשים. בתגובותיו, נוהג ווזניאק להביע את דעתו הכנה לשאלות מבלי להעניק העדפה מסוימת לחברה אותה הקים. כנשאל על הסרט Jobs המתעד את סיפור חייו של סטיב ג'וב ואת היווסדותה של חברת אפל, לא היסס וואזניאק לומר כי לא ימליץ על הסרט. מעל הכל, Woz (שם החיבה של ווזניאק) הוא אגדה מהלכת, ונחשב בתעשייה לאדם קליל, יצירתי ובעל חוש הומור מפותח.

אז מה Woz חושב על האייפון 5C החדש? -כך הוא צוטט: "לא הופעמתי מהאייפון 5C". ווזניאק הוסיף וציין כי הוא אינו חובב גדול של מכשירי ביניים. את שני הדגמים הקודמים, iPhone 4S ו-iPhone 5 הוא אהב, וכנשאל מה דעתו על שלושת הצבעים החדשים של האייפון 5S, השיב – "אוי, עכשיו אני צריך להשיג שלושה טלפונים חדשים על מנת שיהיו לי את שלושת הצבעים של ה-5S".

"עדיין לא הספקתי לראות יותר מדיי את האייפון 5C וזאת בעיקר בגלל שהוא לא מספיק מושך עבורי. אתה יודע מה, המון מוצרים של אפל אתה חייב להחזיק בידיים ובעקבות כך אולי תשתנה כל הראייה שלך לגביהם. ראיתי אותו רק באינטרנט כך שאיני האדם הנכון לשפוט את המוצר, אך שום דבר בו לא משך את תשומת הלב שלי כמו הרבה מוצרים אחרים של אפל"

ווזניאק דיבר גם על טרנד השעונים החכמים שעתיד לפקוד אותנו, ממנו הוא ממש לא התרשם. מה כן היה מרשים אותו? סמארטפון שלם בשורש כף היד עם מסך גדול יותר ובעיקר כזה שיכול לפעול באופן עצמאי בלא צורך התממשקות Bluetooth לסמארטפון בסביבתו. כשנשאל לגבי גוגל גלאס, נשמע ווז מפויס ואופטימי יותר: "אני חושב שיש לזה סיכוי, והסיבה לכך נעוצה בעובדה שאני רוצה כזה לעצמי, כרגע עדיין אין לי וזאת מכיוון שאין לי מספיק זמן להיות זה שייבחן את מוצר".

(מקור – PhoneArena)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות