הודלף: בקר משחק מבית לוג'יטק שיהפוך את ה-iPhone לקונסולה ניידת

| יום רביעי, 2 באוקטובר 2013, 13:21 | סלולר

BVg4YJRCIAAZ-tg_large_verge_medium_landscapeהמדליף הלוהט של השנה, evleaks, מביא לנו הפעם משהו מעט שונה: בקר משחק מבית לוג'יטק (Logitech) עבור סמארטפון ה-iPhone שאמור להפוך את המכשיר למכונת גיימינג משופרת. יחד עם iOS 7 חשפה חברת אפל ממשק פיתוח אפליקציות (API) חדש לתמיכה רשמית בבקרי משחק, אמנם מאז לא ראינו מוצרים בולטים בתחום. לוג'יטק הינה אחת מיצרניות האביזרים הנילווים המובילות בשוק והיא בעלת פוטנציאל רב להיות המובילה בקטגוריית בקרי המשחק למובייל, עסק שיכול להביא רווחים נאים במיוחד לאור השוק העצום סביב אביזרים לאייפון.

מהתמונות ניתן ללמוד שבקר המשחק של לוג'יטק כולל במרכזו עריסה למכשיר האייפון, בצידו השאמלי כפתורי הניווט (D-Pad), בצידו הימני ארבעה כפתורי פנים (X, Y, A, B) ועוד זוג כפתורים בחלקו העליון. לא ברור אם כך יראה בסופו של דבר הבקר של לוג'יטק כאשר יגיע למדפים, אבל לפי התמונות המודלפות הוא נראה לא רע בכלל ומזכיר את התצורה האופיינית לקונסולות משחק ניידות.

BVhPvHACcAAqYB5בעבר היו לא מעט ניסיונות ליצירת בקרי משחק שונים עבור מכשיר האייפון הפופולארי של אפל, אך רובם ככולם לא זכו להצלחה רבה בקרב המשתמשים. אפל מודעת לכך שיש לפלטפורמת ה-iOS שלה את היצע המשחקים העשיר והאיכותי ביותר וקביעת סטנדרט עבור בקרי משחק יכול לקדם את הפלטפורמה אפילו יותר. אנחנו רק מקווים שהשיפור האמיתי יגיע עם תמיכה במשחקים עבור ה-Apple TV, אולי בגרסה חדשה של הסטרימר שצפויה להשקה משלה בקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות