אפל מתכוננת לטלויזיה, שוכרת את שירותיו של מומחה בתחום

| יום שישי, 4 באוקטובר 2013, 09:38 | כללי

mule-apple-tv

אפל שכרה עובד חדש לשורותיה במהלך שעשוי להעיד על הצעד הבא של החברה בשוק הטלויזיה. ז'אן פרנסואה מולה (Jean-François Mulé), לו עבר עשיר בתחום הטלויזיה והכבלים, הגדיר בחשבון ה-LinkedIN שלו כי החל מחודש ספטמבר החל לכהן כמנהל הנדסה בחברת אפל בעוד הוא ממשיך להסביר כי בתפקידו הוא מהווה "חלק ממשהו גדול" בחברה.

דרכה של אפל בשוק הטלויזיה החלה עוד בשנת 2007, אז פנתה החברה לייצור ושיווק מכשיר ה-Apple TV, המשמש עד היום את לקוחותיה כקופסת תוכן שעיקר ייעודה הוא לגישה לתכנים אותם מוכרת החברה דרך חנות האייטיונס. על אף שבאפל התייחסו לא פעם ל-Apple TV בפרט ולשוק הטלויזיה ככלל כתחביב בלבד, מכירות של מיליוני מכשירים מסוג זה מעידים כי אין מדובר בתחביב בלבד.

שמועות שונות לגבי כניסתה של אפל לתחום ייצור הטלויזיות עלו בשנים האחרונות והציעו כי החברה תציג קו מסכים חדש שיהווה פריצת דרך בעולם הטלויזיה ממש כפי שעשתה עם מכשיר האייפון והאייפד קודם לכן. עם הצטרפותו של מולה לצוות החברה, יש להניח כי נושא הטלויזיה הוא אחד מהתחומים עליהם שמה אפל יהבה ואולי הדבר מעיד על מוצר חדש בתחום שיגיע כבר במהלך השנה הבאה.

למולה ידע נרחב בתחומים כמו בניית אפליקציות לטלויזיה ו-IP Voice & Video, אותו צבר במהלך תפקידו כסגן הנשיא והמנהל הטכנולוגי בחברת המחקר ופיתוח הטכנולוגיות עבור שוק הכבלים, CableLabs.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות