ניצחון נוסף לאפל במלחמת הפנטנטים הבלתי נגמרת עם סמסונג

phone-wars-2-gadgetycoil

מלחמות הפטנטים בין אפל לסמסונג לא יודעות מעצורים. הפרק האחרון בסאגה הבלתי נגמרת התרחש בחודש אוגוסט, אז פסקה ועדת הסחר הבינלאומית (ITC) בארה"ב כי סמסונג נמצאה בהפרה של שני פטנטים של חברת אפל. לאחר מתן הפסיקה, הועברה זו למשרדו של הנשיא אשר קבע אתמול (ג') כי על סמסונג לחדול מייבואם לתוך ארה"ב של מספר סמארטפונים וטאבלטים המפרים את הפטנטים של אפל כפי שנקבע בפסיקת ועדת הסחר מחודש אוגוסט.

בתחום המכשירים הניידים, בו אורך החיים של המוצרים אותם מייצרות החברות הוא קצר, כל דחיה של איסור הייבוא תהווה יתרון עבור סמסונג. על כן, הצעד הבא של סמסונג בנושא יהיה לערער על ההחלטה, דבר שעשוי לגרום לדחיית איסור ייבוא המכשירים. בערעור צפויה סמסונג להציג את החלטת בית הנשיא שקדמה לנוכחית, בה הייתה הפסיקה לטובתה של סמסונג.

פסיקת ועדת הסחר הבינלאומית לא ציינה מפורשות אילו ממכשיריה של סמסונג אותם משווקת החברה בארה"ב נמצאו בהפרת הפטנטים, אך ככל הנראה מדובר במכשירים ישנים יותר ביניהם ה-Galaxy Tab 10.1 אשר מכירתו כבר נאסרה בארה"ב בעבר, ה-Galaxy S 4G, Fascinate, Captivate, Galaxy Tab.

הפטנטים בגינם נמצאה סמסונג בהפרה קשורים לדרך בה מתורגמות לחיצות של אצבע אחת או יותר על-גבי מסכי מגע תומכי מולטי-טאצ' לפעולות במכשיר ולזיהוי של חיבור או ניתוק של אוזניות או מיקרופון למכשיר.

(מקור – בלומברג)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות