הוכרז: Archos GamePad 2 – קונסולת משחק ניידת מבוססת אנדרואיד

pers_slide_1_hdחברת Archos הכריזה על GamePad 2, קונסולת משחקים ניידת מבוססת מערכת ההפעלה אנדרואיד עם מפרט שאיננו יוצא דופן (בלשון המעטה), אך עם תג מחיר אטרקטיבי. אין מדובר בהפתעה – Archos GamePad 2 ממשיך את הקו שהיצרנית מתנהלת על פיו בשנתיים האחרונות עם טאבלטים וסמארטפונים שמנסים להציע בעיקר תמורה גבוהה למחיר. מערכת ההפעלה אנדרואיד הפכה בשנה האחרונה לפלטפורמת גיימינג לגיטימית, בעיקר בזכות קונסולת ה-Ouya לטלוויזיה ו-NVIDIA Shield הניידת.

מבחינת מבנה, GamePad 2 מזכיר קונסולות ניידות אחרות, אם כי הוא בעל מסך 7 אינץ’ ברזולוציית 1280X800 וזוג רמקולים בחזית. מפרט המכשיר כולל מעבד מרובע-ליבה 1.6Ghz, זיכרון פנימי 2GB RAM, מצלמה קדמית, נפח אחסון מובנה של 16GB או 32GB וחריץ הרחבה MicroSD (עד 64GB). מערכת ההפעלה אותה תריץ קונסולת ה-GamePad 2 היא אנדרואיד 4.2 והרוכשים יקבלו שני משחקים מלאים מבית Gameloft מותקנים מראש: Asphalt 8: Airborne ו-Modern Combat 4: Zero Hour.

ה-Archos GamePad 2 אולי לא ברמה של ה-NVIDIA Shield או סמארטפוני השוק גבוה של היום, אבל המבנה היעודי שלו כקונסולת משחק ניידת ותג מחיר של 179.99 אירו יכולים להפוך אותו לאטרקטיבי בעיני רוכשים פוטנציאלים רבים.

(מקור – Android Central)

השוואת מפרטים