מסך המוות הכחול (BSOD) מגיע ל-iPhone 5S

iphone-5s-blue-screen-640x352

תופעת ״המסך הכחול״ (המכונה באנגלית: BSOD ובתרגום חופשי: מסך המוות הכחול) מזוהה בעיקר עם מערכת ההפעלה ווינדוס לדורותיה וקיבלה את שמה בשל הצגת המסך בצבע הכחול ובו הודעות שגיאה המסמנות את כשלונה של מערכת ההפעלה. אינספור בדיחות והשמצות הופנו כלפי חברת מיקרוסופט בשל התופעה לאורך השנים, וכעת מגיעות עדויות ממשתמשי ה-iPhone 5S, המציגות את מסך המוות הכחול וגורמות להפעלתם של מכשיריה החדשים של אפל מחדש.

זוכרים?

זוכרים?

משתמשים שונים טוענים כי פגשו בתופעת ״מסך המוות הכחול״ בעת שימוש במכשיר האייפון 5S החדש שלהם. על פי סרטון הוידאו (המפויע מטה) ודיונים שפתחו המשתמשים בפורמים של אפל, תופעת ה״מסך הכחול״ צצה באופן פתאומי לאחר שימוש די סטנדרטי במכשיר, הכולל סנכרון קבצים לענן באמצעות שירות ה-iCloud, וגורמת להפעלתו מחדש. אף על פי שהחברה שחררה לאחרונה עדכון תוכנה (iOS 7.0.2) שתיקן את באג מסך הנעילה ובאגים נוספים, תופעת ״מסך המוות הכחול״ טרם תוקנה.

מדיונים שהתנהלו בפורומים השונים עולה כי ביטול הסנכרון עם iCloud, שירות האחסון בענן של החברה, מהווה פתרון זמני המונע את התופעה, אמנם טרם סופק פתרון רשמי או אפילו תגובה בדבר הבאג המתסכל מחברת אפל עצמה.

לפניכם סרטון של משתמש שנתקל בתופעה:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DNw457joq5I[/youtube]

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות