הנקסוס 5 נחשף בצבע הלבן עם תאריך יעד ל-1 בנובמבר

| יום ראשון, 27 באוקטובר 2013, 20:39 | סלולר

nexus5-white-evleaks

על אירוע מיוחד לחשיפת סמארטפון הנקסוס 5 עדיין לא שמענו באופן רשמי, אולם ההדלפות של המכשיר זולגות להן בקצב מהיר במיוחד בשבועות האחרונים. רק הבוקר זכינו לראות את המכשיר בתמונת יח"צ בצבע השחור וכעת מגיע תמונה חדשה, גם  היא צוייצה ע"י המדליף הסדרתי evleaks, החושפת את הנקסוס 5 בצבע הלבן, כאשר לצידו מודבק תאריך ה-1 בנובמבר.

התמונה של הנקסוס 5 הלבן חושפת כי המכשיר ככל הנראה יושק בו זמנית בשני הצבעים (שחור ולבן). בנוסף, אנו זוכים לצפות זו הפעם הראשונה במכשיר גם בתמונה מהצד. כפי הנראה, המכשיר הלבן מקבל גב לבן בלבד, בעוד בקדמתו כמו גם בצדדיו, יהיה זה צבוע בשחור.

באשר לתאריך קבע evleaks את יום שישי הקרוב, ה-1 בנובמבר, אולם לא ציין אם מדובר בתאריך השקה או שמא מדובר בתאריך לאירוע מיוחד שתערוך גוגל לכבוד חשיפתו של הנקסוס 5. אם בגוגל אכן מעוניינים לערוך אירוע הכרזה שכזה, אזי שבחברה צריכים להזדרז ולשלוח הזמנות לעיתונאים להם הדבר נוגע, אלא אם עשתה זאת החברה מבעוד מועד והצליחה, בעזרת מטה קסם או צו בית משפט, למנוע את חשיפת התאריך לאירוע.

הצעת ה-1 בנובמבר כתאריך היעד לחשיפת המכשיר תומכת בידיעות קודמות שדיברו על ה-31 באוקטובר, שכן גוגל בהחלט מסוגלת לחשוף את המכשיר בחצות היום.

(מקור – evleaks)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות